Určite s nami budete súhlasiť, keď povieme, že moderné technológie príliš neoslovujú našich starých rodičov. Následujúce video vás však dokáže presvedčiť o tom, že ich dokážu minimálne poriadne “šokovať”. Babke nasadili headset a pustili video horskej dráhy. To čo sa dialo potom stálo za to!

Babka vs. horská dráha v rozšírenej realite

Horská dráha je niečo, z čoho majú zimomriavky všetky generácie. Je jedno, či je človek starší alebo mladší, strach môže nastať u kohokoľvek. Pokiaľ si niekto vezme kameru a natočí na ňu svoj zážitok, pravdepodobne to nikoho nenadchne. Takéto video predsa len vydesí veľmi malé percento ľudí. Pokiaľ však niekto urobí toto isté a sprostredkuje to v rozšírenej realite, môže to byť už trochu iná káva.

Babka sediaca pohodlne na svojom gauči v obývačke sa o tom presvedčila na vlastnej koži. Hoci v skutočnosti nebola na horskej dráhe, uverila dokonalej ilúzii, ktorú jej ponúkli moderné technológie a okrem “jakotu” a “piskotu” si neodpustila ani zopár vulgárnych poznámok. Viac k tomu asi nie je čo dodať. Pozrite si krátke video a zabavte sa tiež na tom, ako dokáže moderná technológia dokonalo vystrašiť staršiu generáciu ľudí. Na záver len dúfame, že pani na videu nebude mať z rozšírenej reality celoživotnú traumu…

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here