Netrvalo dlho, a to, čo množstvo analytikov predpokladalo sa stalo skutočnosťou. Apple začína postupne zaraďovať značky Beats do svojich kruhov, a tým podporovať jej predaje. Najnovším počinom po vlastnej sekcií v Apple Online Store je zaradenie mobilnej aplikácie Beats Music medzi Apple Apps!

Beats Music patrí do rodiny!

Aplikácia Beats Music bola súčasťou najväčšej akvizície v histórií Applu. Na to, aby na ňu jednoducho upútal pozornosť, či pozdvihol predaje jedných z najpredávanejších slúchadiel na svete, ju zaradil medzi svoje aplikácie, kde zaraďuje napríklad balíčky iWork či iLife. Vedľa aplikácie je napísaný aj jednoduchý stručný popis, v ktorom sa píše: „Počúvajte hudbu, ktorá je pre vás vždy tou pravou“.

App-Store-Beats-by-Dre
Nová položka v Apple Apps – svetapple.sk

Presmerovanie

Prednedávnom sme vás informovali aj o tom, že na Apple Online Store sa objavila nová sekcia, ktorá je celkovo venovaná Produktom Beats. Pokiaľ si chcete zakúpiť slúchadlá na „starej“ webovej lokalite beatsbydre.com, budete automaticky presmerovaný na oficiálny Apple Online Store, práve do sekcie venovanej Beats!

beatsbydre
Nová sekcia v Apple Online Store – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.