Apple je známe svojimi predplatnými členstvami, ktoré pri kúpe nového zariadenia ponúka užívateľom na niekoľko mesiacov zadarmo. Najnovšie informácie sa týkajú členstva do virtuálnej hudobnej knižnice Apple Music, ktoré si môžete odskúšať až na 6 mesiacov v prípade, že vlastníte jeden z modelov jablkových slúchadiel.

Prečítajte si tiež  Príchod AirPods 3 je za rohom. Slúchadlá zamierili do produkcie

Ešte v roku 2019 sme sa dočkali zmeny, ktorá okresala pri kúpe nového zariadenia voľné členstvo Apple Music z troch mesiacov na jeden. Popri tom sme ale mohli vidieť rôzne akcie, ktoré Apple v priebehu uplynulých mesiacov svojim užívateľom ponúkalo. Najnovší krok firmy tak poteší majiteľov slúchadiel z produkcie cupertinskeho giganta.

Výbornou správou je, že predplatného sa dočkajú aj záujemcovia, ktorí si slúchadlá kúpili o niečo skôr. Podmienkou je, aby sa jednalo o nového používateľa, ktorý si Apple Music v minulosti nepredplácal. Dôležitá je taktiež informácia, že k využitiu tejto služby musíte mať nainštalovaný iOS 15 na iPhone alebo iPadOS 15 na svojom iPade.

Apple Music

Nárok na 6-mesačné členstvo Apple Music máte ak vlastníte: 

  • AirPods Pro
  • AirPods s nabíjacím obalom Charging Case
  • AirPods s bezdrôtovo nabíjacím obalom Wireless Charging Case
  • AirPods Max
  • Beats Studio Buds
  • Powerbeats
  • Powerbeats Pro
  • Beats Solo Pro

Ak ste majiteľom slúchadiel AirPods prvej generácie, Beats Solo3 Wireless, Beats Studio3 Wireless, Beats EP alebo Beats Flex, na akciu žiaľ nemáte nárok. Nový užívatelia majú na aktiváciu ponuky až 90 dní od kúpy zariadenia. Ak jedno z vyššie uvedených zariadení vlastníte už dlhšiu dobu, no nepatríte medzi členov Apple Music, máte taktiež 90 dní na aktiváciu od momentu, kedy prejdete na systém iOS 15 alebo iPadOS 15.

Prečítajte si tiež  Slúchadlá AirPods sa dočkajú podpory lokalizačnej siete "Find My"

Čo hovoríte na túto akčnú ponuku? Patríte medzi členov Apple Music alebo dávate prednosť inej streamovacej službe? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -