Každý z nás určite pozná Hello Kitty. Dnes sa vyskytuje takmer všade a práve preto nás neprekvapí, že sa táto značka ukázala aj na najnovšej edícii slúchadiel zo stajne Beats. Tento štýl, ktorý si nájde publikum medzi deťmi ale aj medzi dospelými si teda budete môcť zakúpiť v špeciálnej ponuke hudobného giganta!

40. výročie 

Možno že to neviete, no tento rok značka alebo dnes už možno aj životný štýl Hello Kitty oslavuje svoje 40. narodeniny. Práve k tejto príležitosti pripravili v Coupertine špeciálnu edíciu týchto slúchadiel. Konkrétne pôjde o upravené Beats Solo2  a o menšie urBeats. K tým menším dokonca dostanete aj špeciálne púzdro, na ktorom sa nachádza znak Hello Kitty.

Beats-Audio

Cena

Aj napriek tomu, že náš magazín čítajú najmä muži, podobné slúchadlá oslovia predovšetkým ženské publikum. Práve preto by ste mali vedieť, koľko bude podobná zábavka stáť. Beats sa rozhodlo, že už klasicky si nechá za jedinečnosť priplatiť a tak budú slúchadlá vzorované s Hello Kitty o 50 $ drahšie ako klasické verzie. V konečnom dôsledku to teda znamená, že Beats Solo2 budú stáť 249 $ a urBeats 149 $.

uuuuu

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.