V dnešnej dobe sa už tak nerieši kvalita zvuku ako to, či ide o trend, štýl. Každý smrteľník totiž určite vie, že na trhu so slúchadlami nájdeme aj omnoho lacnejšie riešenia, ako práve Beats Solo 2, ktoré ponúkajú minimálne rovnaký alebo ešte dokonca kvalitnejší zvuk. Žiaľ tieto slúchadlá majú smolu, že ich marketing nebol dokonalý a preto sú pre mnohých len „slúchaldami“. Totiž Beats ponúka naozaj pekný, návykový dizajn, ktorý si mnohí pletú až s módnymi doplnkami!

#SelfieBeats

Nová reklama dostala názov #SelfieBeats a poukazuje na to, čo vlastne slúchadla Beats Solo 2 sú. Totiž pokiaľ by ste kráčali po ulici s bežnými slúchadlami, pravdepodobne by sa za vami nikto neotočil, no popravde vám to môže byť jedno. Na svete však existujú aj ľudia, ktorým to jedno nie je a skrátka si potrpia na luxus či štýl. Práve pre tých sú ako stvorené slúchadlá značky Beats. Beats sa snažilo pomocou reklamy vyzdvihnúť najmä to, že ich Solo 2 sú naozaj pekné a hlavne obľúbené, na čo poukazuje aj fakt, že si v reklame zahrali mnohí hudobníci, celosvetovo známi športovci či dokonca herec zo seriálu The Walking Dead. Reklamu teda musíme označiť za naozaj vydarenú, pretože vo svete vzbudila obrovský záujem. Veď za prvých 24 hodín eviduje YouTube až 2 200 000 zobrazení!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.