Hľadáte vhodné slúchadlá na počúvanie hudby, no AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple sa vám za cenu cca 250 € zdajú príliš drahé? Máme pre vás riešenie. Hoci Beats Studio Buds nie sú až také dobré, stále ich nepriamo vyrába spoločnosť Apple a ponúkajú obrovské množstvo užitočných funkcií. Na ich nákupe výrazne ušetríte.

Pre tých čo nevedia, spoločnosť Apple vlastní spoločnosť Beats. Platí to od roku 2014, kedy Apple uskutočnilo jednu z najväčších akvizícii vo svojej histórii. Len pre informáciu, firma vyrábajúca slúchadlá stála približne 3 miliardy dolárov.

Pokiaľ teda Apple vyvíja hardvér, akým sú slúchadlá, mnoho komponentov je zhodných aj s jej sesterskou spoločnosťou Beats, vďaka čomu dokáže firma ušetriť pri výrobe nemalé finančné prostriedky. Produkty Beats sú ale vo všeobecnosti lacnejšie než AirPods.

Áno, možno im chýbajú niektoré funkcie, no ak chcete kvalitné prehrávanie skladieb, aktívne potláčanie zvukov či perfektnú kompatibilitu s iOS (aj Androidom), Beats Studio Buds vás určite nesklamú.

Beats Studio Buds
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen

Zariadenie sa totiž predáva aj s drobnou zľavou už od 109 €, vďaka čomu stojí v podstate len polovicu toho, čo špičkové AirPods Pro 2. generácie (po zľave). Áno, lacnejšie zariadenie od spoločnosti Beats nemá bezdrôtové nabíjanie a ich hardvér je celkovo jednoduchší. Pozrite si najvýhodnejšie ceny na nákup Beats Studio Buds na Slovensku.

Sú však aj výrazne lacnejšie ako AirPods 3 (dostupné od 179 €), respektíve stoja rovnako ako AirPods 2 (dostupné od 139 €) a ani jedno z týchto dvoch Apple zariadení neponúkne ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov).

Alternatívy v podobe Beats Fit Pro alebo AirPods Pro 1. generácie

Beats Fir Pro a AirPods Pro 2. generácie
Zdroj: YouTube / Jesse Chen (snímka obrazovky)

Alternatívou tiež môže byť nákup vyššej rady slúchadiel Beats Fit Pro. Ich cena štartuje na úrovni 189 € no ponúknu vám o čosi lepšie technológie v porovnaní s Beats Studio Buds.

A ak ste náročným používateľom a silou mocou chcete AirPods s aktívnym potláčaním okolitých zvukov, stačí priplatiť pár eur a za cca 200 € máte AirPods Pro 1. generácie. Dávajte si ale pozor, skladové zásoby sa rýchlo míňajú.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Black Friday pokračuje: Kúpte si doživotný Windows 10 za extrémne nízku cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here