Spoločnosť Apple, respektíve Beats len pomerne nedávno predstavila svoje nové slúchadlá Studio Buds +, ktorá sa už dajú niekoľko mesiacov kúpiť aj na Slovensku. Majú elegantný dizajn, super funkcie a hlavne rovnakú konektivitu, ako AirPods od Apple. Čo je však ešte dôležitejšie, teraz ich viete kúpiť v zľave za fantastickú cenu. A oplatia sa.

Beats Studio Buds + sú totiž zaujímavou alternatívou aj pre AirPods Pro 2. generácie a svojim hardvérom určite prekonávajú AirPods 3. generácie, od ktorých sú po zvýhodnení výrazne lacnejšie. Majú moderný dizajn, silikónové štuple a tiež vynikajúce prehrávanie, o ktoré sa starajú dvojvrstvové meniče. Tie sa prehýbajú a vďaka tomu vedia poskytnúť lepšie basy a menej skreslený zvuk. Slúchadlá sú tiež vybavené aktívnym potláčaním okolitých zvukov (ANC), ktoré je oproti predošlému modelu až o 1,6x účinnejšie a nájdete tu aj obľúbený transparentný režim.

No a cena? Beats Studio Buds + sa štandardne predávajú za 199 €, no vy ich môžete získať v zľave. Po kliknutí na tento odkaz kúpite slúchadlá za 146,1 €, vďaka čomu celkom slušne ušetríte. Nezabúdajte, že s nimi získate prakticky rovnakú kompatibilitu s celým Apple ekosystémom, ako pri klasických AirPods. Rovnako sa však budú dať ľahko použiť po pripojení na smartfón s Androidom, alebo počítač s Windowsom. V tomto smere sú Beats Studio Buds + možno aj univerzálnejšie.

Beats Studio Buds + majú perfektnú výdrž batérie 

Apple Beats Studio Buds+
Zdroj: YouTube / AppleInsider

Ak vám záleží pri bezdrôtových slúchadlách na výdrži batérie, tak ste na správnom mieste. Apple / Beats na to pri vývoji myslelo a preto poskytlo dokopy až 36 hodinovú výdrž na jedno nabitie. Samotné nabíjacie puzdro má pri tom dostatok energie na 27 hodín používania a slúchadlá na ďalších 9 hodín, čo sú lepšie hodnoty, než dosahujú akékoľvek AirPods.

Ak teda máte dlhý deň v práci, škole alebo niekde na cestách, nebudete musieť hľadať zástrčku. A ak by sa vám náhodou vaše Beats Studio Buds + vybili, nič si z toho nerobte. Obsahujú totiž technológiu Fast Fuel, vďaka ktorej do nich dokážete za päť minút vtesnať dostatok energie na ďalšiu hodinu počúvania skladieb!

Apple Beats Studio Buds+
Zdroj: YouTube / AppleInsider / DesFit

Za zmienku tiež stojí možnosť jednoduchého ovládania či plnohodnotná podpora hlasového asistenta Siri. V Beats navyše mysleli aj na situácie, keď náhodou zmoknete, prípadne sa spotíte. Studio Buds + sa nijakým spôsobom nepoškodia, pretože ponúkajú odolnosť voči vode vďaka norme IPX4. Takisto si s nimi ľahko zatelefonujete a na nabíjanie slúži USB-C port. To sú výhodné benefity.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Plus kúpite za výbornú cenu. Aj keď ho ľudia prehliadajú, v skutočnosti na to nie je dôvod

Najmä v porovnaní s AirPods 3, ktoré neponúkajú štuple, ANC a ani transparentný posluch ide z nášho pohľadu o výbornú voľbu, ktorou vôbec nič nepokazíte. Beats Studio Buds + kúpite po kliknutí na tento odkaz za najlepšie ceny na Slovensku. K dispozícii sú vo viacerých prevedeniach, ktoré sa môžu líšiť cenou. Všetky verzie sú však vybavené rovnakým hardvérom. Idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -