Brent Schlender je jedna z mála osôb, ktorá sa dostala k osobnosti Steva Jobsa naozaj blízko a mala tú česť stráviť s ním množstvo času. Práve preto sa autor knihy, ktorá už čoskoro výjde s názvom „Becoming Steve Jobs“, rozhodol, že Jobsovu kariéru opíše čo najlepšie a pokúsi sa zodpovedať na niektoré mýty. V knihe nájdeme aj vyjadrenia Jobsových najbližších, ako sú napr. Tim Cook či Johny Ive! 

Becoming Steve Jobs

Ďalší životopis Steva Jobsa a teda človeka, ktorý založil dnes už najhodnotnejšiu spoločnosť na svete, Apple, sa bude zakladať na nových faktoh a jeho autor sa v ňom pokúsi rozvrátiť niektoré dodnes nezodpovedané mýty. Bret Schlender mal tú česť poznať Jobsa zblízka a rozhodol sa, že o ňom dokonca napíše knihu. Táto kniha samozrejme neukrýva len novinky o Jobsovom živote ale aj novinky o firme Apple!

- Reklama -
Steve Jobs - svetapple.sk
Steve Jobs – svetapple.sk

Na to, aby urobil čo najzaujímavejší životopis, sa rozhodol, že sa na Jobsa opýta aj jeho kolegov Tima Cooka či Johnyho Ive, ktorý bol vlastne aj Jobsovým najlepším priateľom, no a potom ďalších zamestnancov Apple, ako aj jeho rodiny, či blízkych. Vďaka tomuto získal skvelý prehľad o tom, aký Jobs v skutočnosti bol a ako vlastne dokázal vybudovať Apple!

Pokiaľ ste teda vášnivým obdivovateľom tejto osobnosti, ďalší životopis by vám v poličke, alebo minimálne vo vašom iPhone určite nemal chýbať. Cena na iBook bude stanovená na približne 15€, čiže kniha bude pomerne dostupná. Táto kniha vychádza 24.marca 2015!

Becoming Steve Jobs - svetapple.sk
Becoming Steve Jobs – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.