Brent Schlender je jedna z mála osôb, ktorá sa dostala k osobnosti Steva Jobsa naozaj blízko a mala tú česť stráviť s ním množstvo času. Práve preto sa autor knihy, ktorá už čoskoro výjde s názvom „Becoming Steve Jobs“, rozhodol, že Jobsovu kariéru opíše čo najlepšie a pokúsi sa zodpovedať na niektoré mýty. V knihe nájdeme aj vyjadrenia Jobsových najbližších, ako sú napr. Tim Cook či Johny Ive! 

Becoming Steve Jobs

Ďalší životopis Steva Jobsa a teda človeka, ktorý založil dnes už najhodnotnejšiu spoločnosť na svete, Apple, sa bude zakladať na nových faktoh a jeho autor sa v ňom pokúsi rozvrátiť niektoré dodnes nezodpovedané mýty. Bret Schlender mal tú česť poznať Jobsa zblízka a rozhodol sa, že o ňom dokonca napíše knihu. Táto kniha samozrejme neukrýva len novinky o Jobsovom živote ale aj novinky o firme Apple!

Na to, aby urobil čo najzaujímavejší životopis, sa rozhodol, že sa na Jobsa opýta aj jeho kolegov Tima Cooka či Johnyho Ive, ktorý bol vlastne aj Jobsovým najlepším priateľom, no a potom ďalších zamestnancov Apple, ako aj jeho rodiny, či blízkych. Vďaka tomuto získal skvelý prehľad o tom, aký Jobs v skutočnosti bol a ako vlastne dokázal vybudovať Apple!

Pokiaľ ste teda vášnivým obdivovateľom tejto osobnosti, ďalší životopis by vám v poličke, alebo minimálne vo vašom iPhone určite nemal chýbať. Cena na iBook bude stanovená na približne 15€, čiže kniha bude pomerne dostupná. Táto kniha vychádza 24.marca 2015!

Prečítajte si tiež  3 zaujímavé nové aplikácie v App Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.