Pokiaľ si pamätáte situáciu z posledných mesiacov, potom viete, že NFL zakázala svojim hráčom nosiť slúchadlá Beats (ktoré patria Apple). Za všetko mohla spoločnosť Bose, ktorá je hlavným partnerom NFL, a tak je celkom logické, že potrebovala podstúpiť krok, ktorým  odstráni konkurenciu. To sa však celkom nepodarilo, pretože Apple reagovalo okamžite stiahnutím všetkých produktov Bose z pultov Apple Store. Zdá sa, že vojna sa končí, Bose sa vraj vracia do Apple Store! 

Späť

Zdá sa, že absolútne bezvýznamná vojna medzi spoločnosťou Bose a spoločnosťou Apple sa už čoskoro skončí. Spoločnosť Apple sa pre zákaz nosiť slúchadla Beats hráčmi NFL  rozhodla, že z pultov svojich predajní stiahne produkty spoločnosti Bose. V tejto „vojne“ teda nič nezískala ani jedna z týchto dvoch spoločností. O tom, že sa majú produkty Bose prinavrátiť do obchodov Apple Store informoval francúzky server iGen.fr. Podľa informácií by sa produkty tejto spoločnosti mali prinavrátiť do obchodov Apple už počas budúceho týždňa.

- Reklama -
Bose - svetapple.sk
Bose – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.