Pokiaľ si pamätáte situáciu z posledných mesiacov, potom viete, že NFL zakázala svojim hráčom nosiť slúchadlá Beats (ktoré patria Apple). Za všetko mohla spoločnosť Bose, ktorá je hlavným partnerom NFL, a tak je celkom logické, že potrebovala podstúpiť krok, ktorým  odstráni konkurenciu. To sa však celkom nepodarilo, pretože Apple reagovalo okamžite stiahnutím všetkých produktov Bose z pultov Apple Store. Zdá sa, že vojna sa končí, Bose sa vraj vracia do Apple Store! 

Späť

Zdá sa, že absolútne bezvýznamná vojna medzi spoločnosťou Bose a spoločnosťou Apple sa už čoskoro skončí. Spoločnosť Apple sa pre zákaz nosiť slúchadla Beats hráčmi NFL  rozhodla, že z pultov svojich predajní stiahne produkty spoločnosti Bose. V tejto „vojne“ teda nič nezískala ani jedna z týchto dvoch spoločností. O tom, že sa majú produkty Bose prinavrátiť do obchodov Apple Store informoval francúzky server iGen.fr. Podľa informácií by sa produkty tejto spoločnosti mali prinavrátiť do obchodov Apple už počas budúceho týždňa.

Prečítajte si tiež  Zabudnite na "Made in China". Apple šialene investuje do tejto krajiny
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.