Množstvo zamestnávateľov po celom svete zvykne pre svojich zamestnancov, ktorý im priniesli naozaj dobré výsledky pripraviť nejaký Vianočný darček. V niektorých končinách to býva úplná maličkosť, inde to býva naopak pomerne veľká cennosť. Do tejto kategórie by sme pokojne mohli zaradiť aj spoločnosť BuzzFeed, ktorá objednala svojim vyše 700 zamestnancom hodinky Apple Watch!

Pekný, ale oneskorený darček!

Samozrejme, že zamestnanci BuzzFeed nedostanú Apple Watch len tak pre nič za nič. Pôjde o odmenu za to, že sa im za jeden mesiac podarilo dosiahnuť neskutočných 200 miliónov unikátnych návštevníkov. CEO spoločnosti Joan Peretti oznámil pomocou svojho Twitter účtu, že všetci zamestnanci dostanú Apple Watch za naozaj vydarený november. Pokiaľ by teda spoločnosť od Apple odkúpila 700 kusov najlacnejšej verzie Apple Watch, išlo by o zákazku v hodnote 240 000$. V porovnaní s 100 miliónovým príjmom z minulého roka to však nieje takmer žiadna suma. Žiaľ zamestnanci sa hodiniek na Vianoce nedočkajú, keďže vyjdu až na budúci rok. Každopádne správa potešila vyše 700 ľudí!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.