Od stredy 6. marca do piatka 8. marca prinesie divákom CANAL+ Sport 3 a CANAL+ Sport 4 priame prenosy štvrťfinálových, semifinálových a finálových súbojov žien a mužov z prvého tohtoročného podniku najvyššej kategórie Major na okruhu Premier Padel Tour.

Pred touto sezónou sa spojil s druhým padelovým okruhom World Padel Tour, a teraz tak spája všetkých najlepších hráčov z celého sveta. Experti predpokladajú, že táto športová fúzia pomôže dynamickejšie rozvíjať tento šport, ktorý si rýchlo získava čoraz väčšiu popularitu v Českej republike aj na Slovensku.

Na obrazovkách CANAL+ Sport sa objavia nielen turnaje kategórie Major, ale aj podujatia nižších kategórií P1 a P2. V ďalších týždňoch sa milovníci padelu môžu tešiť na turnaje v Acapulcu, Bruseli a španielskej Andalúzii.

Padelové zápasy budú vysielané s originálnym anglickým komentárom na programoch CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3 a CANAL+ Sport 4, ktoré sú aktuálne všetky dostupné len u televízneho poskytovateľa Skylink a v aplikácii CANAL+.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple zaplatí 95 miliónov dolárov za používanie repasovaných produktov pri servise
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.