Caviar obohatil iPad Pro o 1KG zlata

Ak obľubujete netradičné veci a nebojíte sa zainvestovať do spotrebnej elektroniky, prinášame vám jedinečnú príležitosť od známej firmy Caviar. Tá si vzala do vienka iPad Pro 11″ a 12,9″ a jeho dizajn obohatila o nové materiály a tvary.

Vo výsledku sme sa dočkali produktu, na ktorom sa nenachádza logo nahryznutého jablka ale rovno celá jabloň vypracovaná zo žltého 18-karátového zlata. Tohto drahého kovu je tu skutočne požehnane, nakoľko zariadenie kvôli nemu pribralo na váhe o jedno celé kilo!

Zadnú stranu iPadu potom spríjemňuje prítomnosť skutočného jabloňového dreva a tak isto 81 prírodných diamantov s priemerom 3 mm. V zlatom šasi sú tiež vygravírované dva citáty od Steva Jobsa a Tima Cooka.

  • „Have the courage to follow your heart and intuition“ – Steve Jobs
  • „May your joy be on your journey, and not in some distant goal“ – Tim Cook

Pokiaľ sa vám tento netradičný ruský počin zapáčil, pripravte si poriadnu porciu peňazí. Základný iPad Pro 11″ (128GB) je ponúkaný za $184 310 (cca 151 820 eur), zatiaľ čo vrcholový variant iPad Pro 12,9″ (1TB) za $185 690 (cca 152 690€). V tomto bode je nutné podotknúť, že vyrobený bude iba jeden jediný kúsok pre celý svet.

Tablet vám bude doručený v luxusnom koženom boxe, ktorý je prítomný pri všetkých úpravách. Samozrejmosťou je aj všetko príslušenstvo, ktoré dostanete ku iPadu Pro. Viac sa dočítate na oficiálnej stránke výrobcu. Tak čo, idete do toho? Napíšte nám do komentára, či sa vám tento dizajn páči…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJcaviar
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.