Caviar predstavil iPhone 12 v edícii „Musk Be On Mars“.

Prestížnej klenotníckej spoločnosti Caviar evidentne neprekáža, že iPhone 12 ešte nebol predstavený. Napriek tomu posiela do predpredaja ďalší výrobok, ktorý sa týka tohto modelu. Nová edícia nesie názov „Musk Be On Mars“. Najdrahšia verzia vás vyjde na takmer 7000$!

Toto je iPhone 12 v edícii „Musk Be On Mars“

Nie je to tak dávno, čo tento úpravca predviedol iPhone 12 v luxusnom zlatom prevedení za 25 000$. Písali sme o tom koncom minulého mesiaca. Teraz prichádza ďalšia edícia, ktorá sa týka vizionára Elona Muska.

Podobné počiny tu boli už aj minulý rok. Caviar napríklad spojil dizajn jablkového smartfónu s futuristickým vozidlom Tesla Cybertruck. Výsledok bol obdivuhodný. Tentokrát však tvorcovia venovali pozornosť vesmírnej spoločnosti Space-X.

Úplná novinka, na ktorej tele nájdeme text „Musk Be On Mars“ a podpis vstúpila do predobjedávnok a pokiaľ sa vám zapáčila, mali by ste sa poponáhľať. Spoločnosť plánuje vyrobiť len 19 kúskov.

Je známe, že Caviar pracuje výhradne s najkvalitnejšími materiálmi. Zadné telo teda zdobí titán v tmavo-šedom prevedení. Špecialitou je aj zakomponovanie malého kúsku kovu priamo z lode Space-X, ktorá bola vo vesmíre. Ak si tento telefón zakúpite, budete mať niečo výnimočné…

Cena zariadenia však nie je nízka. Firma si pýta za základný iPhone 12 Pro so 128 GB úložiskom 5 830$ (cca 5 376€). Pokiaľ sa rozhodnete pre najdrahšie prevedenie iPhone 12 Pro Max 512 GB, rátajte so sumou 6 980$ (cca 6 434€). Dobrou správou ale ostáva, že veľkorysá spoločnosť za vás zatiahne aspoň poštovné v rámci celého sveta. S dopravou si teda nemusíte robiť starosti…

Telefón vám bude doručený v luxusnom koženom boxe, ktorý je prítomný pri všetkých úpravách. Samozrejmosťou je aj všetko príslušenstvo, ktoré dostanete k iPhonu 12 (úsmevné je, že ho asi veľa nebude). Tak čo, idete do toho? Napíšte nám do komentára, či sa vám tento dizajn páči…

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple iPad Ultra: Takto by mohol vyzerať najluxusnejší tablet výrobcu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.