AirPods sú mimoriadne univerzálne zariadenie, ktoré by nemalo chýbať vo výbave žiadneho Apple fanúšika. Tieto bezdrôtové slúchadlá kúpite hneď v niekoľkých prevedeniach, no na bežné použitie vám bude stačiť aj to základné s označením AirPods 2. generácie. Teraz ho môžete získať za rekordne nízku cenu. V zľave ho má dokonca autorizovaný predajca.

Obrovskou výhodou AirPods je ich skvelý zvuk, ktorý môže byť dokonca priestorový. Zariadenie sa ku vášmu iPhonu, iPadu alebo Macu pripojí okamžite potom, čo ho vyberiete z nabíjacej krabičky. Proces prvotného spárovania trvá necelú minútku a následná kompatibilita je v porovnaní s ostatnými konkurentmi neporovnateľná. Holt, ide skrátka o Apple ekosystém.

Čo sa týka ceny, tak tá je štandardne dosť vysoká. Za základné AirPods zaplatíte v bežnom predaji až 149 €. Dobrou správou ale je, že tieto slúchadlá sú na trhu už dlhšie, takže padli do vysokých cenových zvýhodnení. Po kliknutí na tento odkaz ich dokonca kúpite už za 120 € a čo je najlepšie, ide o autorizovaného predajcu spoločnosti Apple. Ušetríte teda príjemných 30 €, ktoré určite nenájdete ležať len tak na zemi.

Pre slúchadlá vám odporúčame kúpiť aj kvalitný silikónový obal v rôznych farbách na Loopi.sk, kde ho máme k dispozícii vo viacerých farbách už za 9,99 €. Platiť sa dá aj cez Apple Pay (dokonca dostanete drobnú zľavu) a k dispozícii sú aj obaly pre AirPods 3 a AirPods Pro.

AirPods 2 – výdrž batérie, Siri a ergonomický dizajn

AirPods cena
Zdroj: Unsplash / Daniel Korpai / Khoa Nguyen (úprava redakcie)

Späť však k téme. Čo sa týka výdrže batérie pri AirPods 2. generácie, tešiť sa môžete na cca 5 hodín počúvania hudby a až 3 hodiny telefonovania. Nabíjacie puzdro má dosť energie na 24 hodín používania, pričom sa dá používať aj jedno slúchadlo, pokiaľ budete chcieť so svojimi AirPods nahradiť handsfree tak, ako to robí množstvo používateľov.

AirPods tiež podporujú Siri, takže ak vám neprekáža anglický jazyk, môžete cez ne zadávať rôzne úlohy alebo otázky a hlasový asistent vám vždy s ochotou odpovie, alebo pomôže.

V neposlednom rade nám nedá nespomenúť ergonomický dizajn slúchadiel, ktorý bol vytvorený so zreteľom na to, aby vám dokonalo padli do ucha.

AirPods 3 sú už len o necelých 30 € drahšie  

AirPods 3
Zdroj: YouTube / lukasfronk / Unsplash / Vựa Táo (úprava redakcie)

A ak sa vám zdajú AirPods 2. generácie už príliš staré a hľadáte niečo modernejšie za rozumnú cenu, kúpite si generačne novšie AirPods 3. Apple ich síce oficiálne predáva za 189 €, no po kliknutí na tento odkaz ich získate už od 158 €.

Prečítajte si tiež  Nahuby.sk má mobilnú aplikáciu. Volá sa Výskyt húb a stiahnete ju zadarmo.

Za príplatok na úrovni necelých 30 € oproti štandardným AirPods 2 dostanete modernejší dizajn, kvalitnejšie prehrávanie skladieb s adaptívnym ekvalizérom, lepšiu výdrž batérie či odolnosť voči vode a potu. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -