Asi si na našej stránke postrehol, že spoločnosť Apple začala v Českej republike propagovať hodinky Apple Watch, ktoré prídu do predaja už onedlho. Okrem toho, že sme zistili, ktoré modely budú k dispozícií a kedy to bude, videli sme aj jeden nový náramok, ktorý sme pravdepodobne ešte vidieť nemali. Je to nový milánsky náramok vo farbe Space Gray! 

Odhalili niečo čo nechceli!

Nový náramok bude perfektne ladiť k hodinkám Apple Watch Stainless Steel a spoločnosť ho zavedie do predaja pravdepodobne už onedlho. Nateraz budú v Českej republike dostupné všetky tri edície a rovnako tak aj všetky náramky. Tie budú na tom s cenou tak, ako vo zvyšnom svete (samozrejme po prepočítaní na české koruny). To či bude nový milánsky remienok drahší ako ten, ktorý poznáme je veľmi otázne. Jediný rozdiel je totiž iba vo farbe, no pokiaľ sa pozrieme na cenu tmavého článkového remienka zistíme, že sa líši približne o 100$ oproti tomu klasickému.

- Reklama -

Presne preto môže byť rozdiel v cene aj tu. Apple ukázalo remienok len pre väčšiu 42mm verziu hodiniek ale je viac ako pravdepodobné, že bude dostupný aj pre menšiu 38mm verziu. To kedy ho zavedú do predaja zatiaľ nevieme, no v kombinácií s Apple Watch Stainless Steel vyzerá fantasticky! Pokiaľ sa chceš dozvedieť o nových hodinkách čosi viac v reči našich bratov čechov, prejdi na Apple.czspoločnosť tam už má vytvorenú pre Apple Watch vlastnú sekciu. 🙂

Apple Watch Space Black Milanese Loop - svetapple.sk
Apple Watch Space Black Milanese Loop – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here