Apple predáva iPhone už 10 rokov a po celý čas ide o extrémne drahé zariadenie, za ktoré používatelia zvyknú zaplatiť aj celú svoju výplatu. Je to proste taký hit a ošiaľ, že ho chce každý, avšak niekomu sa môže zdať, že iPhone je príliš mainstream a dokonca lacný. Na tento podivný problém tu ale máme jedno riešenie, vďaka ktorému tento telefón zaručene nebude lacným artiklom. Pozri sa naň!

Gresso G1, G2 a G3!

Na svete je naozaj veľa zaujímavých vecí, ktorým sa dá uveriť ľahko, no a potom sú tu také veci, ktorým človek verí len ťažko a keď ich naozaj vidí, len krúti hlavou nad nezmyselnosťou daného produktu. Nie, teraz nehovoríme o samotnom iPhone, ten je super, mať celú kanceláriu vo vrecku prakticky stále je geniálne a užitočné. Hovoríme o úprave tohto zariadenia spoločnosťou Gresso. Táto firma vyrába zariadenie vždy len v určitej sérií. Hovoríme o 999 kusoch. Výroba tohto zariadenia prebieha samozrejme ručne, to aby to bolo ešte viac zaujímavé.

- Reklama -

Zaujímavejšie je ale to, aký materiál na zariadení nájdeme. Môžeš si ho napríklad dať vyrobiť z titánu (žeby pre tých, ktorým sa každý iPhone rozbije alebo obije?). Potom je tu možnosť pozlátenia 18-karátovým zlatom. Podobné sme mohli nájsť na prvej generácií hodiniek Apple Watch Edition. To, že ide o precíznu prácu potvrdzuje aj fakt, že si tu človek môže vybrať aj 18 karátové zlaté prešívanie. To už je vážne vec pre fajnšmekrov. Taký luxus aký ti dopraje spoločnosť Gresso ti len tak hocikto neponúkne. Samozrejme s tým súvisí aj cenovka samotných zariadení. Ide o modely G1, G2 a G3, čo sú vlastne modifikácie iPhonu 7 Plus. Koľko teda takáto sranda stojí?

Za cenu auta?

Firma si vie za svoju prácu teda vypýtať slušné peniaze. Cenovka nie je jednotná, ale pohybuje sa od 5 750$ – 6 400$. Nie nepomýlili sme sa. Telefón za cenu lepšieho ojazdeného osobného auta je výsadou pre tých najnáročnejších a najbohatších z nás. Okrem príslušenstva a samozrejme toho, že ide o 256 GB variant za tieto peniaze dostaneš aj luxusnú koženú krabicu a samozrejme certifikát originality. Škoda len, že ide o spotrebný materiál a tak cena bude iba klesať. Tak či onak, je zaujímavé sledovať ako niekto nemá problém zaplatiť viac ako 5 000$ len tak za telefón. To už nemá nič spoločné so zdravým rozumom.

iPhone - svetapple.sk
iPhone - svetapple.sk
iPhone - svetapple.sk

iPhone - svetapple.skiPhone - svetapple.sk

iPhone - svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.