Ľudia sú vystavovaný vtipom každý deň. O jeden sa postaral aj istý Pablo, ktorý sa rozhodol nachytať bežných „okolo idúcich“ v San Franciscu. Tento chlapík lepil 3D samolepky AirPods na chodník. Pozrite sa na to ako to dopadlo.

Chlapík lepil 3D samolepky AirPods na chodník.

Istý fanúšik spoločnosti Apple, Pablo Rochat sa rozhodol, že si urobí srandu z náhodných okoloidúcich. Vytlačil si preto 3D samolepky, ktoré vyzerajú z pohľadu bežného chodca ako skutočné AirPods a následne ich nalepil na zem.

Celý tento „sociálny experiment“ sa odohral v uliciach amerického San Francisca počas tohto víkendu. Z ničoho nič sa tu na ulici objavili doslova desiatky slúchadiel AirPods, ktoré boli rozmiestnené úplne náhodne na všetkých možných miestach.

Podobný trik sa bežne používa napríklad s prilepenými mincami alebo bankovkami. Práve týmto sa evidentne fanúšik inšpiroval a vytvoril ho vo vlastnom, jednoduchšom podaní. Kreativita sa teda v tomto prípade cení. Samolepky už aj na fotke vyzerajú veľmi presvedčivo. Pochádzajú zo štúdiových záberov produktu spoločnosti Apple.

Chlapík lepil 3D samolepky AirPods na chodník. Pozrite sa koľko ľudí sa nachytalo. - svetapple.sk
Ako by ste zareagovali vy? – svetapple.sk

Ako sa ukázalo, iniciatíva autora sa stretla s úspechom. Podľa jeho vlastných slov bolo cieľom to, aby slúchadlá upútali pozornosť chodca a ten sa po nich natiahol rukou. Vo veľa prípadoch sa to samozrejme podarilo.

Pablo Rochat pre Business Insider povedal, že hoci bol jeho sociálny experiment len akýmsi žartíkom, nie každý sa pobavil na tom, keď zistil, že si z neho fanúšik Applu robí srandu. Samozrejme ale väčšina reakcii bola úsmevná a to bolo asi aj cieľom tejto akcie.

Napokon, neupútalo to pozornosť len ľudí, ktorí sa po slúchadlách naťahovali ale aj svetových médii. To znamená, že to bol dobrý „viral“ čo poviete? Ako by ste zareagovali vy? Zdvihli by ste AirPods zo zeme alebo nie?

Prečítajte si tiež  AirPods môžu dostať displej ako JBL Tour Pro 2? Naznačilo to priamo Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here