Hoci sme vám už priniesli našu recenziu nových slúchadiel, možno že sme vám stále neprezradili to či sú pre vás ideálna voľba. Tento článok porovná AirPods vs AirPods Pro a pomôže vám z náročným rozhodovaním.

5AirPods vs AirPods Pro, ktoré sú pre vás tie správne?

Apple predstavilo AirPods Pro. Nové slúchadlá prišli s iným tvarom a tým pádom aj pozmeneným dizajnom (nový tvar má aj nabíjací box). Zmenil sa aj ich spôsob používania, po novom už ide o štupľové slúchadlá. Dôvodom je asi najväčšia inovácia, aktívne potláčanie okolitého hluku.

Tá by bez tejto „zmeny“ pravdepodobne nebola tak účinná. V tomto článku si obe zariadenia postavíme proti sebe, a objektívne zhodnotíme, ktoré budú pre vás správnou voľbou. Cenový rozdiel nie je malý a možno nebudete nutne potrebovať to najdrahšie. Presne preto môžeme začať s rozborom novšieho modelu.

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.