Sega začala pracovať na veľkej novinke pre fanúšikov legendárnej hry Crazy Taxi. V nedávno zverejnenom videu odhalili vývojári zo Sapporo Studio, že sa odkláňajú od tradičného single-player módu a plánujú nám priniesť hru s online multiplayerovým otvoreným svetom.

Táto transformácia so sebou prináša množstvo výziev, ale zároveň aj inovatívne prvky, ktoré môžu zmeniť spôsob, akým vnímame túto klasickú hru. Ako informuje portál Insider-Gaming, prechod zo single-player na multiplayer pri Crazy Taxi nebol ľahký, ale napriek tomu sa v tomto smere podarilo dosiahnuť veľký pokrok.

Nový Crazy Taxi ponúkne realisticky navrhnuté mesto s množstvom aktivít, ktoré môžu hráči preskúmavať v prostredí pripomínajúcom zábavný park.

Trailer odhaľuje rôzne herné módy, vrátane policajných naháňačiek, kaskadérskych výziev a voľného skúmania sveta, kde hráči môžu plniť svoje úlohy súčasne s ostatnými.

Nové Crazy Taxi vám umožní úpravy vozidiel

Jedným z najzaujímavejších prvkov hry je možnosť dizajnu a úprav vozidiel. Vývojári ukázali zábery, na ktorých umelci pracujú na modeloch postáv, čo naznačuje, že hráči budú môcť tiež chodiť po vlastných. Tieto nové možnosti prinášajú vysokú mieru personalizácie, ktorú hráči očakávajú od moderných hier.

Pre fanúšikov Crazy Taxi to znamená novú éru plnú adrenalínu a zábavy. Ak sa spoločnosti Sega podarí úspešne dokončiť tento ambiciózny projekt, môžeme sa tešiť na hru, ktorá posunie hranice toho, čo je možné v žánri online multiplayerových hier.

Crazy Taxi je dnes už kultová záležitosť. Aj preto sa veľmi tešíme na jeho pokračovanie. Kiežby sa dostal aj na mobilné platformy…

A ešte jedno video, ktoré vám ukáže pôvodné Crazy Taxi. Táto hra vyšla pôvodne ešte v roku 1999, no veríme, že by vás dokázala zabaviť aj v dnešnej dobe…

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Counter-Strike v boji proti ruskej propagande. Tajná miestnosť odhaľuje zverstvá na Ukrajine
Môže ťa zaujímať
- Reklama -