Apple Watch sú hodinky, ktoré nám Apple predstavilo ešte počas septembra minulého roka. Tieto hodinky sú naozaj nádherné a pomaly sa blíži ich uvedenie na trh. Je tu však jeden veľmi podstatný problém, Apple Watch nie sú produktom, bez ktorého by sme nemohli žiť. Preto si skúsme zodpovedať otázku, čím si nás tieto hodiny získajú!

Módny doplnok

Apple Watch priniesli revolučný a zároveň exkluzívny dizajn v oblasti inteligentných hodiniek, čím sa prakticky dostali do úplne iného segmentui. Práve to je jedna z vecí, ktorá by mala prilákať čo najviac budúcich, potencionálnych majiteľov, ktorí by mali o Apple Watch záujem. Hodinky sú totiž v dnešnej dobe trend a Apple Watch trendom zaručene budú. Luxus by mali priniesť predovšetkým klasickým a ružovým 18-karátovým zlatom, ktoré by pokrývalo ich jednoducho telo. Cena tejto verzie sa dokonca odhaduje na približne 4-5 tisíc dolárov a tak je jasné, že si ich bežný Slovák nebude môcť dovoliť.

- Reklama -

Je to jednoducho Apple

Druhým a samozrejme rovnako dôležitým dôvodom prečo si budeme chcieť zakúpiť hodinky Apple Watch je fakt, že ich ponúka Jablková spoločnosť, ktorá v dnešnej dobe predstavuje trend. Navyše by mali ponúknuť jednoduchý a plynulý SW, ktorý by bol veľmi intuitívny rovnako ako v prípade Apple a vďaka tomu by sa mohol medzi Apple Watch a napríklad takými Samsung Gear otvoriť zaujímavý boj v prospech Apple, kedy by v Cupertine vyhrali rovnako, ako je tomu keď niekto musí dočasne používať Android namiesto iPhonu. Poznáme totiž niekoľko známych a dokonca čitateľov, ktorí boli nútení mesiac používať Android namiesto svojho iPhonu a išli sa zblázniť!

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.