So streamovacími službami sa v posledných rokoch doslova roztrhlo vrece a na trh prichádzajú stále ďalšie firmy, ktoré sa chcú etablovať na poli streamovania seriálového, filmového a po novom už aj herného obsahu. Najnovšou posilou v tejto kategórii by sa mal stať velikán spravodajstva CNN.

Služba ponesie názov CNN Plus a spustená by mala byť niekedy počas prvej polovice roku 2022. Spoločnosť chce zákazníkom priniesť exkluzívny obsah zo spravodajského a nefiktívneho súdka, ktorý na trhu podľa firmy chýba.

- Reklama -

CNN

CNN sa v blízkej budúcnosti bude snažiť o zamestnanie 450 ľudí, ktorí sa budú podieľať na tomto projekte. Krok firmy bol ohlásený vo forme tlačovej správy, v ktorej však chýba odhadovaná cena predplatného členstva. S určitosťou však môžeme predpokladať, že CNN Plus sa hneď po spustení dočkajú iba americkí diváci. Expanzia služby bude naplánovaná až po viacerých mesiacoch od jej príchodu na trh.

Obsah zahrnutý v platenom členstve bude dostupný vo forme už existujúcej aplikácie. Súčasťou programovej knižnice bude exkluzívny obsah, podobne ako v prípade ostatných streamovacích služieb. Okrem hlavných spravodajských relácií chce CNN osloviť potenciálnych zákazníkov aj cestopisnými sériami, dokumentami a seriálmi.

Rozmýšľali by ste o zakúpení predplatného členstva pre službu CNN Plus, ak bude dostupná aj na Slovensku? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTheVerge
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.