Apple je najhodnotnejšia spoločnosť na svete a denne vykazuje neuveriteľné tržby/zisky.  Na svojich účtoch momentálne disponuje viac ako 170 miliardami dolárov a je jasné, že si činovníci v Apple môžu dovoliť zakúpiť prakticky akúkoľvek inú spoločnosť, ktorá by im mohla tržby v budúcnosti ešte zvýšiť. To si všimli aj redaktori businessinsider.com, ktorí vybrali niekoľko úspešných startupov, ktoré by mohlo Apple kúpiť!

Spoločnosti

Apple vyvíja tie najlepšie produkty, z čoho má samozrejme adekvátny zisk. Tak napríklad posledný štvrťrok minulého roka, kedy sa spoločnosti podarilo predať 74 500 000 iPonov 6 zarobila celkom 18 000 000 000 dolárov, ktoré sa zaradili medzi ďalších 175 miliárd, ktoré má Apple v súčasnosti na účtoch. Práve to otvára spoločnosti dvere v nákupe množstva startupov, ktoré majú vysokú hodnotu s tým, že má potenciál rastu. Redaktori teda vybrali niekoľko zaujímavých projektov, medzi, ktoré patrí napríklad UBER, Snapchat či dokonca Spotify. Je však viac než jasné, že Apple v blízkej budúcnosti nezakúpi ani jeden zo startupov. Prečo? No, momentálne má plné ruky práce s novými produktami a navyše chystá svoju vlastnú, vynovenú službu Beats Music, ktorá bude zrejme prepojená s iTunes!

- Reklama -
Apple - svetapple.sk
Apple – svetapple.sk

nes!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.