Zľava 10% vďaka svetapple.sk

Ešte pred tým ako začneme, dovoľte nás upozorniť na zľavový kupón „SVETAPPLE10„, ktorý je platný do 21.12.2020. Stačí ho zadať pri objednávke tovaru a automaticky naň dostanete 10% zľavu.

Innocent Store – Gift Guide

Na to, aby ste potešili svojich blízkych nemusíte chodiť do nákupných centier. O všetko sa postaráte v internetovom obchode innocentstore. Vďaka novému nákupnému poradcovi len zvolíte zariadenie, model a následne vyberiete darček.

https://www.innocentstore.sk/darceky/

K dispozícii je široký sortiment najrôznejších produktov, pričom pri nákupe nad 39€ získate poštovné zadarmo. Všetko by ste mali zrealizovať najneskôr do 18. decembra 2020. Do tohto dňa máte garanciu, že vám príde darček pred Štedrým večerom.

Firma vám pomôže aj s výhodnými setmi, kedy dostanete napríklad púzdro, ochranné sklíčko a nabíjací kábel na iPhone v jednom balení za skvelú cenu. V ponuke nás upútali tiež originálne ponožky, ktorú sú pod vianočný stromček ako stvorené, či darčekové poukážky (25€, 50€, 100€).

Súťaž o iPhone 12, AirPods Pro a 100€ poukážku na nákup v Innocent Store

Vianočná súťaž o iPhone 12, AirPods a 100€ poukážku na nákup

Aby vám nič neuniklo, do pozornosti dávame aj prebiehajúcu súťaž o iPhone 12, slúchadlá AirPods Pro a 100€ poukážku na nákup v internetovom obchode Innocent Store. Zapojiť sa môžete cez Facebook do 22.12.2020. Vyhodnotenie je naplánované na 23.12.2020.

Pravidlá:

  1. Vyberte si produkt, ktorý by ste chceli z vianočného Innocent Gift Guidu na tomto odkaze a zdieľajte ho do komentu. Môžete pridať aj screenshot.
  2. Tagnite kamoša s ktorým by ste sa podelili o výhru.

Ekologické produkty

Na záver sa hodí spomenúť, že produkty od spoločnosti Innocent nie sú iba kvalitné ale aj ekologické. Vyrábajú sa po boku iných známych značiek a nájdete ich aj u slovenských resellerov. Pokiaľ je to možné, doplnky pre iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a AirPods vznikajú z bioplastu a ich krabičky sú zo 100% recykloveteľného papiera.

Innocent Store - Gift Guide

So spoločnosťou Innocent Store máme dlhoročné skúsenosti a nákup vám môžeme len odporučiť. Majú výborný prístup a objednávky vybavujú promptne. Presvedčte sa sami.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 dostane nové tlačidlo. Postará sa o spustenie tejto funkcie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJinnocentstore
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.