Steve Jobs bol naozaj veľký človek. Mnohí na neho spomínajú v dobrom ale aj v zlom. Bol jednoducho taký aký bol ale všetko, čo kedy urobil malo nejaký význam. Jeho spoločnosť je v súčasnosti najhodnotnejšia na planéte Zem a zároveň dnes vychádza ja jeho ďalšia biografia s názvom Becoming Steve Jobs. Odhaľuje mnohé informácie ohľadom Steva ale aj jeho spoločnosti, ktoré sme doposiaľ nevedeli!

Becoming Steve Jobs

V dnešný deň vychádza nová biografia Steva Jobsa s názvom Becoming Steve Jobs. Už v týchto chvíľach si ju môžte zakúpiť v iBooks a na Amazone. Pokiaľ máte záujem knihu počúvať, jej verzia je dostupná na Audible. Táto kniha od dvoch autorov Brenta Schlendera a Ricka Tetzeliho, odhaľuje nové zaujímavé informácie o Stevovi ale aj o jeho spoločnosti Apple, ktoré sme doposiaľ nepoznali.

Nájdeme v nej rozhovory mnohých Stevových spolupracovníkov od Tima Cooka až po šéfdizajnéra spoločnosti Johnyho Iva, ktorý bol zároveň Jobsovým najlepším priateľom. Podľa neho je nová kniha o Stevovi Jobsovi omnoho presnejšia a ponúka presnejšie informácie ako originálna biografia od Waltera Isaacsona. Tu však treba podotknúť, že pri jeho tvorbe dal Steve autorovi voľnú ruku, čoho dôkazom je aj fakt, že biografiu počas toho, ako ju Walter písal nekontroloval. To sa však dočítate aj v úvode knihy Becoming Steve Jobs.

Kniha vraj stojí za to, no v súčasnosti je dostupná len v angličtine. Pokiaľ teda máte problém s jazykovou bariérou, alebo sa vám jednoducho kniha číta lepšie v rodnom jazyku, odporúčame vydržať, kým sa dočká aj slovenského prekladu!

Prečítajte si tiež  Kedy príde iPhone SE 4. generácie? Táto informácia vás nepoteší
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.