Spoločnosť Apple má dnes svoj veľký deň. V priebehu niekoľkých desiatok minút uvidíme iPhone SE 3iPad Air 5 či ďalšie produkty, medzi ktoré môže patriť napríklad nový dostupnejší externý displej alebo počítač Mac Studio.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Všetkého sa dočkáme na oficiálnom evente s názvom California Streaming, ktorý sa začne presne o 19:00 hodine nášho času (v USA to bude o 10:00 ráno). Pokiaľ sa chystáte túto udalosť sledovať, nebude to samozrejme žiaden problém.

Stačí keď kliknete na tento odkaz, ktorý vám ukáže, kde sledovať predstavenie iPhonu SE 3 alebo iPadu Air 5 naživo na akejkoľvek platforme. Vo všetkých prípadoch je to samozrejme veľmi jednoduché a bezplatné.

Dajte nám vedieť do komentára, na aké zariadenie sa najviac tešíte vy. Bude to nový iPhone, iPad alebo novinky z prostredia Macov? 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -