Spoločnosť Apple má dnes svoj veľký deň. V priebehu niekoľkých desiatok minút uvidíme iPhone SE 3iPad Air 5 či ďalšie produkty, medzi ktoré môže patriť napríklad nový dostupnejší externý displej alebo počítač Mac Studio.

Všetkého sa dočkáme na oficiálnom evente s názvom California Streaming, ktorý sa začne presne o 19:00 hodine nášho času (v USA to bude o 10:00 ráno). Pokiaľ sa chystáte túto udalosť sledovať, nebude to samozrejme žiaden problém.

- Reklama -

Stačí keď kliknete na tento odkaz, ktorý vám ukáže, kde sledovať predstavenie iPhonu SE 3 alebo iPadu Air 5 naživo na akejkoľvek platforme. Vo všetkých prípadoch je to samozrejme veľmi jednoduché a bezplatné.

Dajte nám vedieť do komentára, na aké zariadenie sa najviac tešíte vy. Bude to nový iPhone, iPad alebo novinky z prostredia Macov? 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.