Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Atelier: Draw, Sketch, Paint

Atelier je aplikácia, v ktorej sa môžeš doslova vyblázniť so svojou fantáziou a nakresliť do iOS zariadenia hocičo. Aplikácia ponúka jednoduché rozhranie, množstvo nástrojov, rôzne druhy štetcov, dokonca aj vrstvy, čo určite poteší každého, kto s vrstvami pracuje. Aplikácia pôvodne stála 2.99€.

- Reklama -
The app was not found in the store. 🙁

Train Conductor

Aplikácia Train Conductor vyzerá na prvý pohľad ako určená mladšiemu publiku, podľa mňa je ale opak pravdou. Hra si ma okamžite získala a vtiahla. Cieľom hry je, že musíš pomocou pár výhybiek nasmerovať vlaky tak, aby sa nezrazili. Zo začiatku hra ponúka pár výhybiek, koľajníc či vlakov. Tá pravá zábava príde až vtedy, keď ich tam bude už naozaj veľa (plná obrazovka). Pôvodne stála 2.99€

‎Train Conductor
‎Train Conductor

Learn to Speak French With MosaLingua

Chceš sa naučiť po francúzsky? Teraz nemusíš míňať peniaze na jazykovú školu alebo niečo podobné, dokonca ani aplikáciu. Dnes ti totižto prinášame takú, ktorá je len dnes zadarmo a dokáže ťa naučiť, alebo zlepšiť tvoju francúzštinu. Ako som už spomínal dnes je to bezplatne, ale inokedy aplikácia stojí 4.99€!

Learn French - MosaLingua
Learn French - MosaLingua
Developer: MosaCrea Limited
Price: 5,49 €+
  • Learn French - MosaLingua Screenshot
  • Learn French - MosaLingua Screenshot
  • Learn French - MosaLingua Screenshot
  • Learn French - MosaLingua Screenshot
  • Learn French - MosaLingua Screenshot

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]