Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Andy – English Speaking Bot

V prípade, že vieš po anglicky, ale chcel by si sa zlepšiť v konverzácií, túto aplikáciu jednoznačne nemôžeš prehliadnuť!  Aplikácia sa s tebou doslova rozpráva po anglicky, dokonca ťa dokáže aj naučiť niektoré gramatické veci, či rozšíriť slovnú zásobu. Aplikácia pôvodne stála 2.99€.

- Reklama -

Noti:Do with Reminders

Potrebuješ zapísník? Usporiadať si úlohy na každý deň? Táto tzv. to-do aplikácia je presne pre teba! Pomôže ti totižto usporiadať si povinnosti, ktoré máš v daný deň urobiť. Navyše obsahuje aj widget, ktorý môžeš mať v notifikačnom centre, takže prakticky máš tieto úlohy stále pred očami. Taktiež máš k dispozícií viacero farebných schém v aplikácií a v prípade, že máš viac zariadení, tieto úlohy sa dokážu medzi nimi synchronizovať, takže nemusíš v každom zariadení zadávať niečo iné. Aplikácia pôvodne stála 1.99€

‎Noti:Do with Reminders
‎Noti:Do with Reminders
Developer: KIM KYUNG MIN
Price: $1.99

Wallpaper FX – Blur and Color Your Wallpapers & Backgrounds

Aplikácia Wallpaper FX ti dáva kontrolu nad tvojím pozadím! Praješ si, aby tapeta bola inej farby?  Chceš si vytvoriť vlastné tapety? Urob to! Táto aplikácia ti umožňuje vyblázniť sa. Aplikácia taktiež umožňuje náhľad Home Screen, takže presne uvidíš, ako tvoja tapeta bude vyzerať. Ako som už spomínal dnes je to bezplatne, ale inokedy aplikácia stojí 1.99€!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]