Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Perchang

Perchang je hra, v ktorej odhalíš skutočné inžinierske skvosty. Tvojou úlohou je dostať kovové guľôčky z jedného konca obrazovky na druhý. Nebude to však také jednoduché. Po ceste sa budeš stretávať s rôznymi rampami, ventilátormi, plutvami, magnetmi či kladkami. Najdôležitejšie je využiť všetky tieto vynálezy vo svoj prospech. Guľôčky je samozrejme potrebné dostať do cieľa v čo najkratšom čase. Aplikácia pôvodne stála 1.99€

- Reklama -
‎Perchang: A Portal Puzzler
‎Perchang: A Portal Puzzler
Developer: Perchang
Price: $1.99+

AirTycoon Online 2

Známa hra AirTycoon Online 2, v ktorej ide o menežovanie lietadiel na letisku. Teraz je zadarmo, namiesto pôvodných 0.99€. Tak neváhaj a sťahuj!

‎AirTycoon Online 2
‎AirTycoon Online 2
Developer: TRADEGAME Lab Inc.
Price: $0.99+

Magnifier Flash – A magnifying glass with light

Ďalej tu pre teba máme virtuálnu náhradu lupy. Pomocou aplikácie Magnifier Flash budeš mať lupu stále poruke. Jednoducho namieriš svoj foťák na text alebo vec, ktorú chceš zväčšiť a to je všetko. Ak je v tvojom prostredí veľká tma, môžeš si v aplikácii zapnúť svetlo, aby si lepšie videl. Veľmi šikovná aplikácia, ktorá pôvodne stála 0.99€.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]