Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Flight Unlimited Las Vegas – Flight Simulator

Letecký simulátor, ktorý ti umožní lietať na množstve lietadiel, ktoré sú graficky veľmi pekne spracované. Bez žiadnych limitov. Tak neváhaj a sťahuj túto hru, ktorá pôvodne stála 2.99€.

- Reklama -

Pixel Cup Soccer 16

Klasický futbal, trochu v inom grafickom spracovaní. Presne tak sa dá opísať hra Pixel Cup Soccer 16, v ktorej, ako už tradične, ide o to vyhrať futbalové zápasy na roznych úrovniach. Hra pôvodne stála 2,99€.

‎Pixel Cup Soccer 16
‎Pixel Cup Soccer 16

Office Story

V tejto hre sa staneš managérom svojej vlastnej kancelárie, ktorú musíš úspešne riadiť na to, aby si zarábal peniaze. Hra pôvodne stála 2,99€

‎Office Story
‎Office Story
Price: $3.99+

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]