Pokiaľ neviete čo s načatým večerom, máme pre vás celkom dobrú ponuku. Do streamovacej služby Apple TV+ pribudol úplne nový film Greyhound, v ktorom hlavnú postavu stvárňuje oskarový herec Tom Hanks. Vžijete sa tak do kože námorníkov, ktorý bojovali počas druhej svetovej vojny o Atlantik.

Greyhound

Hlavnou postavou je námorný dôstojník George Kraus. V diele musí bojovať nielen s nepriateľmi, ale aj s vlastnými pochybnosťami. Jedná sa o jeho prvú plavbu, z ktorej mu narobia nemecké ponorky niekoľkodňové peklo na palube. Celý snímok má 1 hodinu a 31 minút. Prvý používatelia a recenzenti mu už pridelili veľmi slušné hodnotenia.

Scenár k filmu napísal sám Tom Hanks, takže sa na jeho tvorbe podieľal v oveľa väčšej forme, ako iba herectvom. Žiaľ, aj keď by si zaslúžil premietanie na veľkom plátne spolu s kvalitným zvukom, v časoch pandémie koronavírusu to vo väčšine krajinách nie je možné. Musia nám teda vystačiť len naše vlastné možnosti v obývačkách a izbách.

Apple odkúpilo práva na tento film za čiastku cca 70 miliónov amerických dolárov. Aj vďaka tomu si ho môžete pozrieť na Apple TV+. Okrem neho sú k dispozícii aj prvé štyri epizódy seriálu „Little Voice“. Videli ste ho už? Čo naň hovoríte? Napíšte nám do komentára.

Prečítajte si tiež  Apple povolí vývojárom promovanie platieb mimo App Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here