Pokiaľ neviete čo s načatým večerom, máme pre vás celkom dobrú ponuku. Do streamovacej služby Apple TV+ pribudol úplne nový film Greyhound, v ktorom hlavnú postavu stvárňuje oskarový herec Tom Hanks. Vžijete sa tak do kože námorníkov, ktorý bojovali počas druhej svetovej vojny o Atlantik.

Greyhound

Hlavnou postavou je námorný dôstojník George Kraus. V diele musí bojovať nielen s nepriateľmi, ale aj s vlastnými pochybnosťami. Jedná sa o jeho prvú plavbu, z ktorej mu narobia nemecké ponorky niekoľkodňové peklo na palube. Celý snímok má 1 hodinu a 31 minút. Prvý používatelia a recenzenti mu už pridelili veľmi slušné hodnotenia.

- Reklama -

Scenár k filmu napísal sám Tom Hanks, takže sa na jeho tvorbe podieľal v oveľa väčšej forme, ako iba herectvom. Žiaľ, aj keď by si zaslúžil premietanie na veľkom plátne spolu s kvalitným zvukom, v časoch pandémie koronavírusu to vo väčšine krajinách nie je možné. Musia nám teda vystačiť len naše vlastné možnosti v obývačkách a izbách.

Apple odkúpilo práva na tento film za čiastku cca 70 miliónov amerických dolárov. Aj vďaka tomu si ho môžete pozrieť na Apple TV+. Okrem neho sú k dispozícii aj prvé štyri epizódy seriálu „Little Voice“. Videli ste ho už? Čo naň hovoríte? Napíšte nám do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.