Pokiaľ radi sledujete filmy a seriály, máme pre vás dobrú správu. Už zajtra si budete môcť pozrieť snímok Greyhound na platforme Apple TV+, v ktorom si zahrá hlavnú úlohu legendárny herec, Tom Hanks. Dnes Apple vydalo novú upútavku približujúcu detaily a zaujímavosti o bitke na atlantiku, ktorá bola námetom pre toto dielo.

Greyhound

Apple získalo exkluzívne práva na film Greyhound ešte v máji 2020 po vypuknutí pandémie koronavírusu (kvôli uzatvoreniu kín po celom svete). Tom Hanks bude predstavovať námorníckeho dôstojníka Georga Krausa, ktorý bojuje proti nepriateľom a vlastným pochybnostiam. Sám sebe bude musieť dokázať, že patrí do velenia.

Oskarový Hanks si tu nezahral len hlavnú úlohu, ale napísal aj celý scenár toho diela. Už prvé zábery z trailerov nám naznačujú, že to bude stáť za to. Pokiaľ vás zaujíma, koľko stáli exkluzívne práva, tak suma bola na úrovni 70 miliónov dolárov. Oficiálna premiéra Greyhound bude na Apple TV+ už zajtra, 10. júna 2020!

Jablková spoločnosť pripravuje aj ďalšie zaujímavé filmy, na ktoré sa môžete začať tešiť. Len nedávno sme sa dozvedeli, že jeden taký natočí Martin Scorsese. Nová služba sa teda pomaly rozbieha a Apple do nej vkladá nemalé nádeje. Ak to takto pôjde ďalej, myslíme si, že má veľkú šancu na úspech, čo poviete?

Prečítajte si tiež  Pozri si prvý unboxing Apple TV 4. generácie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.