Mať kvalitný hardvér je prvá polovica úspechu. Tou druhou je vlastnenie špičkového softvéru, ktorý bude funkčný, rýchly a zvládne plne vyhovovať vašim potrebám. Presne to vám vie ponúknuť balíček MS Office 2021 od spoločnosti Microsoft, ktorého súčasťou sú programy ako Word, Excel, PowerPoint, Outlook a ďalšie. Teraz ich získate na Windows aj Mac za extrémne nízku cenu.

Štandardná cena tohto balíčka bola výrobcom stanovená na 299 €, avšak vy ho môžete získať po kliknutí na tento odkaz už za 26,75 € (s kódom GG62). Veľkou výhodou je fakt, že ide o doživotnú licenciu, ku ktorej už nebudete musieť dokupovať žiadne predplatné, ani nič podobné. A ak máte Mac od spoločnosti Apple, pre tento počítač je k dispozícii špeciálny balík Microsoft Office 2021. Hoci je trochu drahší, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 58,99 € (s kódom GG62) čo je stále veľmi výhodná cena

Zadajte kód GG62 a získajte obrovské zľavy na MS Office 

Pokiaľ chcete originálnu licenciu na Windows 11 Professional, teraz ju môžete získať po kliknutí na tento odkaz len za 13,55 € (s kódom GG50) namiesto 199 €. Moderný operačný systém má plno šikovných vychytávok a s originálnou licenciou sa navyše môžete tešiť aj na pravidelné aktualizácie softvéru.

Zadajte kód GG50 a získajte obrovské zľavy na Windows 

Prečítajte si tiež  Európsky operátor ponúka 150 GB dát a neobmedzené volania za 9,99 €. Na Slovensku na to zabudnite

Zadajte kód GG62 pre zľavnený balík Windows + MS Office

S kódom GG50 získate zľavu na ďalšie produkty Windows a Office

 Ďalšie PC nástroje za super ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -