V dobre, kedy je pomaly, ale isto všetko na predplatné je náročne využívať softvér, ktorý zaplatíte iba raz a zostane vám navždy. Spoločnosť Microsoft však stále ponúka doživotné licencie na svoje produkty, ako Windows, alebo MS Office, ktoré si teraz môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Na niektoré z nich sme dostali aj zľavový kód.

Tak napríklad celý balíček MS Office 2021 pre počítače Mac získate po kliknutí na tento odkaz len za 49,25 € namiesto pôvodne ceny, ktorá sa pohybovala na úrovni 299,99 €. Súčasťou tohto balíka sú programy, ako Office, Excel, PowerPoint či Outlook. Nemusíte ich teda sťahovať na čierno z internetu tak, ako robí obrovské množstvo Slovákov. Predajca GoDeal24 má v ponuke aj licenciu MS Office 2021 pre PC a tá je ešte výrazne lacnejšia. Po kliknutí na tento odkaz za ňu zaplatíte iba 25,25 €

Microsoft Office kúpite v doživotnej licencii za bezkonkurenčné ceny 

Pokiaľ máte klasické PC a používate v ňom pirátsku licenciu Windows, radšej za pár eur prejdite na originál. Budete v bezpečí a zároveň získate pravidelné aktualizácie. Veď napríklad Windows 11 Professional kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 13,25 €. Oproti pôvodnej cene na úrovni 199 € je to slušná úspora.

Starší Windows 10 Professional je v ponuke tiež a predáva sa po kliknutí na tento odkaz za 8,25 €. V tejto súvislosti je dôležité spomenúť, že z Windows 10 sa dá bezplatne prejsť na Windows 11.

Windows 11 za extrémne výhodnú cenu + balíky

Prečítajte si tiež  iPhone 15 kúpite mimoriadne výhodne. Je to smartfón, ktorý sa Apple podaril

Windows 10 za extrémne výhodnú cenu + balíky

 Windows + MS Office za výhodnú cenu so zľavovým kódom „MAC62

Ďalšie produkty Windows so zľavou s kódom „MAC50

Ďalšie skvelé PC nástroje za výhodné ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -