Spoločnosť Apple sa v súčasnosti pokúša čo najviac expandovať do sveta a otvára prakticky jednu pobočku za druhou, vďaka ktorým si budú môcť zákazníci nakupovať svoje milované Apple produkty omnoho bližšie, ako kedykoľvek predtým. Jedným z takých bude nepochybne aj dubajský Apple Store, ktorý bude mať takmer neuveriteľnú rozlohu 4 645 metrov štvorcových!

Nový Apple Store

Nový Apple Store vyrastá v meste, o ktorom už každý z nás počul. Ide o obrovský Dubaj, ktorý sa nachádza v Arabských Emirátoch a ako všetci dobre vieme, na tomto mieste je možné naozaj všetko. Nielen že tu vyrástol umelý ostrov, najluxusnejší hotel na svete, alebo si tu môžeš lyžovať v srdci púšte, ono tu aj vyrastie najväčší Apple Store na svete. Gigantický obchod sa bude nachádzať práve v obchodnom dome, v ktorom nájdete aj spomínané lyžiarske stredisko. Apple teda ukáže práve na tomto mieste, ako má vyzerať pravý obchod s logom spoločnosti.

Podľa doposiaľ uniknutých správ by mala spoločnosť Apple otvoriť svoj obchod Apple Store už o necelé 3 mesiace. Skús si len tak zo srandy spočítať, koľkokrát by sa do rozlohy obchodu zmestil tvoj rodinný dom poprípade byt! 🙂

Prečítajte si tiež  Apple muselo evakuovať svoj Apple Store!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.