Do našich a susedných českých kín dorazí nový snímok s názvom Steve Jobs už 12.11, teda približne za mesiac a my sa môžeme tešiť na to, že nám tento film prezradí omnoho viac o človeku, ktorý dokázal za 50 rokov svojho života zmeniť kompletne celý technologický svet (samozrejme k lepšiemu) a zároveň človeku, ktorý to vo svojom živote nemal vôbec ľahké, ale aj napriek tomu dokázal čo chcel, pretože veril svojej vízii.

Steve Jobs

Na svetlo sveta sa pomaly, ale isto dostáva aj snímok Steve Jobs, na ktorý mnohí diváci už netrpezlivo čakajú. Film, ktorý nám ukáže dlhú Jobsovú cestu z garáže až do neuveriteľne veľkého Campusu je už natočený a čaká len na premiréru v celosvetových kinách. Ku nám a do Českej republiky sa snímok dostane presne 12.11., čo je asi o mesiac. Budeme si teda musieť ešte chvíľočku počkať, ale následujúci trailer nám dáva tušiť, že to bude stáť za to!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.