Včera sme písali o dvoch nových „Your Verse“ príbehoch, ktoré sa objavili na oficiálnych stránkach Apple. Netrvalo dlho a Apple vypustilo aj dve nové televízne reklamy, ktoré vyobrazujú Jasona Halla, a Čínsku hudobnú skupinu Youband!

Nové reklamy

Neprešiel ani jeden deň odkedy z Coupertina vypustili dva nové „Your Verse“ príbehy zamerané na predaj iPadu. Apple totiž dnes ukázalo dve televízne, jednominútové reklamy, ktoré vyobrazujú práve hlavných dvoch aktérov týchto príbehov.

Youband

Prvým z nich Luke Wang, ktorý zbiera rôzne zvuky zo sveta do svojho iPadu pre svoju electropopvú kapelu Youband. Na videu je možné vidieť aj to, ako s kapelou cestuje a mixuje hudbu pomocou rôznych aplikácií.

Jason Hall

Druhá reklama je venovaná Jasonovi Hallovi zakladateľovi cyklistického programu „Detroit Slow Roll“, ktorý svoj iPad používa dennodenne práve k svojej práci.

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.