Už dávno neplatí, že bezdrôtové slúchadlá musia byť drahé. Aj keď je Apple najväčším výrobcom týchto zariadení na svete, povedzme si na rovinu, že na trhu je množstvo podstatne lacnejších alternatív ku klasickým AirPods. Pekným príkladom sú JBL Tune 130NC, ktoré teraz kúpite v zľave za fantastickú cenu.

Tieto slúchadlá sa spoliehajú na uzavretú konštrukciu a veľké 10 mm meniče, ktoré vám vedia poskytnúť fantastický hudobný zážitok. JBL Tune 130NC podporujú aj aktívnu redukciu okolitých zvukov (ANC), vďaka čomu vás počas ich používania nebude nič vyrušovať. Rovnako na nich nájdete ovládanie a samozrejme podporu bezdrôtových hovorov.

No a cena? To je tá najlepšia časť. JBL Tune 130NC sa v čase uvedenia na trh predávali za veľmi rozumných 99 €. To je vzhľadom na ich výbavu aj vcelku adekvátna čiastka. Po kliknutí na tento odkaz však slúchadlá zoženiete od 69,9 €, vďaka čomu veľmi príjemne ušetríte. Hudbu si budete môcť užívať až 10 hodín zo slúchadiel a nabíjacia krabička ponúka dostatok energie na ďalších 30 hodín. To je v porovnaní s konkurenciou ohromná hodnota.

JBL Tune 130NC
Zdroj: JBL (úprava redakcie)

JBL Tune 130NC sú lepšie a výrazne lacnejšie, ako AirPods 2

Ak by ste si to celé chceli porovnať s klasickými AirPods 2. generácie, začať by sme mohli asi tým, že zariadenie od Apple neponúka ANC, odolnosť voči vode IPX4 a jeho štandardná cena štartuje až na hranici 149 €. Je síce pravda, že po kliknutí na tento odkaz AirPods 2 kúpite od 119 €, no aj tak je to v podstate dvojnásobná suma, ktorú zaplatíte za menej technologicky vyspelý produkt.

Apple Logo a AirPods prvej generácie
Zdroj: Unsplash / Sumudu Mohottige / Sumudu Mohottige (úprava redakcie)

Klasické AirPods určite vyhrajú súboj kompatibility s iPhonom, iPadom, Apple Watch či Macom. Pokiaľ ale hľadáte kvalitnú hudbu a prémiové funkcie, mali by ste zvoliť radšej dostupnejšiu alternatívu od JBL. Skutočne ide o priekopníka vo svojej triede, v pomere cena, výkon a protihodnota. Jeho voľbou absolútne nič nepokazíte.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  V iOS 13 ste sledovaní omnoho menej ako v iOS 12 a starších verziách
Môže ťa zaujímať
- Reklama -