Na Slovensko prišlo leto a s ním aj množstvo zábavy, ktorá je spojená s grilovačkami, chatami alebo posedeniami pri bazéne. Ku týmto chvíľam patrí aj dobrá a kvalitná muzika. No a s ňou vám pomôže nádherný reproduktor Marshall Acton II s veľmi kvalitným zvukom. Teraz sa dá vďaka zľave kúpiť za fantastickú cenu.

Samotné zariadenie využíva pripojenie prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0 a je ako stvorené na počúvanie hudby doma alebo na cestách. Celkový výkon reproduktora je až 60 W a frekvencia od 50 do 20000 Hz. Samozrejmosťou je aj možnosť využitia pripojenia cez 3,5 mm jack.

Cena za Marshall Acton II sa bežne pohybuje na úrovni 230 – 250 € avšak po kliknutí na tento odkaz môžete reproduktor kúpiť už za 197 €. Príjemne na ňom ušetríte a môžete sa tešiť na vynikajúci výrobok od známej značky, ktorá sa už od roku 1962 venuje výrobe hudobného príslušenstva.

Marshall Acton II
Zdroj: YouTube / Jacqie

Rozmery reproduktoru sú 16 x 26 x 15 a váha dosahuje 2,85 kg. Aj keď ide o solídnu techniku, v praxi je tento reproduktor relatívne spratný a ľahko prenosný z miesta na miesto. Jedinou jeho nevýhodou je, že potrebuje zdroj elektrickej energie, aby fungoval.

Alternatíva od JBL so vstavanou batériou 

JBL
Zdroj: YouTube / True Techy

No a ak by ste preferovali skôr prenosný reproduktor, ideálnou voľbou pre vás bude JBL PartyBox Encore Essential. Toto zariadenie ponúka výkon až 80 W a jeho súčasťou sú aj párty LED efekty. Čo sa týka výdrže batérie, tá na jedno nabitie dosahuje 6 hodín, pričom reproduktor spĺňa aj certifikáciu IPX4 (vodeodolnosť).

JBL PartyBox Encore Essential kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 219 €, čo je len o trochu viac v porovnaní s reproduktorom od spoločnosti Marshall. Treba sa však pripraviť na väčšiu celkovú váhu, až 5,9 kg. Za tú môže práve prítomnosť veľkého akumulátora.

To, ktorý reproduktor si napokon vyberiete nechávame samozrejme na vás. Dajte nám vedieť do komentára, ktoré zo zariadení je vášmu srdcu bližšie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Špičkové domáce kino od Sony kúpite v zľave za super cenu. Vašu obývačku pohltí prvotriednym zvukom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -