Pravdepodobne aj ty patríš medzi skalných fanúšikov Apple, ktorí na túto značku jednoducho nedajú dopustiť a vlastne ťa ani nezaujíma konkurencia, pretože ti tvoj iPhone, iPad či MacBook ponúka prakticky všetko čo chceš a potrebuješ. Tiež predpokladáme, že doma nemáš len jedno zariadenie od tejto kalifornskej spoločnosti. Nemusíš sa za to hanbiť, je to úplne v poriadku, Apple za svoju históriu totižto predstavilo neuveriteľné množstvo produktov. Dnes ich uvidíš všetky na jedno jedinom plagáte!

Fantázia, všetky Apple produkty na jednom obrázku!

Pohybujeme, že na svete žije človek, ktorý by mal vo svojej zbierke všetky produkty, ktoré kedy kalifornský gigant predstavil. Jednak by takáto zbierka bola asi poriadne finančne nákladná a ďalej by asi potreboval obrovskú letiskovú halu na to, aby to mal kde skladovať. Nie sú tu totižto len počítače, smartfóny či tablety. Apple toho v histórií ponúkalo ešte omnoho viac.

Vo výrobe bol napríklad Apple Newton, čož bolo v podstate také historické PDA ale tento produkt zostal nepochopený, pretože oň nebol takmer žiaden záujem. Ďalej tu boli rôzne tlačiarne či dokonca fotoaparáty. Do zbierky by nepochybne museli patriť aj klávesnice či myšky, ktoré Apple musí ponúkať do teraz. Na obrovskom obrázku, ktorý je vlastne plagátom od Pop Chart Lab uvidíš všetko jednoducho a decentne nakreslené.

Produkty - svetapple.sk

Tento plagát je dokonca aj na predaj. Jeho rozmery sú je to 110 centimetrov na výšku a 71 centimetrov na šírku. Každopádne si nie sme úplne istí cenou, pretože tá štartuje na mastných $90, to už si človek dva krát rozmyslí, či chce práve takýto plagát vo svojej izbe, kancelárií či obývačke. Každopádne je to zaujímavý podnikateľský nápad a sme si istí, že sa nájdu jedinci, ktorí budú ochotní sumu zaplatiť.

Ak patríš medzi nich aj ty, prinášame ti aj miesto, kde môžeš plagát zakúpiť. Dostaneš sa tam kliknutím na tento link. No a tí, ktorí o plagát záujem nemajú si ho môžu prezrieť na následujúcom obrázku. Je neskutočné, čo to Apple za tých 40 rokov predstavilo čo povieš? Vezmi si, že každým rokom prichádza paleta ďalších a ďalších produktov, neuveriteľné! Len tak mimochodom, tých produktov je na obrázku 556, predstav si koľko stál asi ich vývoj a náklady na marketing, neuveriteľné čísla!

Plagát - svetapple.sk

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here