Spoločnosť Apple už prezradila dátum začiatku predaja Apple Watch, nikto však nerozumel, prečo to je až mesiac po konferencií. Pravdepodobne sme práve objavili jeden z dôvodov. Apple zrejme čaká na povolenia niektorých krajín na to, aby sa tam mohol nový produkt 24.apríla dostať. Každopádne v Amerike to už má za sebou, keďže FCC Apple Watch plne schválilo!

„Pod čiarou“

Je síce pravda, že hodinky Apple Watch sa už na stránkach spoločnosti Apple nachádzajú dlhšiu dobu, no ako ste si mohli aj sami všimnúť dole pod čiarou bolo napísané, že Apple Watch zatiaľ neboli schválené FCC ((US Federal Communications Commission). Znamenalo to teda, že Apple nemohlo hodinky oficiálne predávať a ani ich prenajímať. Dneska však schválenie konečne prišlo a Apple sa môže pripravovať na predaje v USA.

- Reklama -

Stále však musí čakať na schválenie od iných štátov, ako je napríklad Nemecko, Austrália či Veľká Británia. To musí prísť do 24. apríla, aby sa hodinky na daných územiach mohli začať predávať. Pokiaľ však Apple Watch prešli bez žiadnych problémov cez FCC, zrejme nebudú mať problémy ani na ostatných zahraničných úradoch!

FCC konečne schválilo hodinky Apple Watch, čo znamená, že spoločnosť sa môže v USA pripravovať na začiatok predaja nového produktu! - svetapple.sk
FCC konečne schválilo hodinky Apple Watch, čo znamená, že spoločnosť sa môže v USA pripravovať na začiatok predaja nového produktu! – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.