Pokiaľ stojíte na čele jednej z najsilnejších technologických firiem na svete, nutne to neznamená, že nemôžete používať produkty od konkurencie Toto je foto: Šéf spoločnosti Huawei používa v skutočnosti iPad. To všetko aj napriek tomu, že práve Čínsky gigant má v portfóliu kopu prepracovaných tabletov.

Foto: Šéf spoločnosti Huawei používa v skutočnosti iPad.

CEO spoločnosti Huawei Ren Zhengfei, ktorý na jej čele stojí už od roku 1988 urobil mini-škandál, z ktorého si ale ťažkú hlavu robiť nebudeme. Pri poslednej letiskovej kontrole ukázal, že s obľubou používa aj produkty od Applu. Na záberoch môžeme vidieť konkrétne iPad (pravdepodobne model Pro) vo verzii Silver.

Nie je na tom samozrejme nič zlé. Je to špičkové zariadenie, ktoré používateľovi môže spoľahlivo slúžiť dlhé roky. Na druhej strane keď už človek vedie firmu, ktorá je jedným z najväčších hráčov v mobilnom priemysle, tak trochu sa od neho očakáva, že bude používať práve svoje produkty.

Konkrétne spoločnosť Huawei ich má v zálohe hneď niekoľko. Je to silná konkurencia práve pre Apple. Prečo teda generálny riaditeľ Ren Zhengfei používa tablet s nahryznutým jablkom nevieme. Možno si to celé vysvetľujeme zle. Možno si ho len chce osvojiť a zistiť, ktoré funkcie by mohla aj firma pod jeho vedením do svojich tabletov pridať. Už dávnejšie sme z jeho úst počuli, že Apple má vlastne rád. Nie je teda nič zlé, keď ho niekde uvidíme v obklopení Apple produktov.

- Reklama -

Pokiaľ vás na záver zaujíma, aké tablety vlastne Huawei aktuálne ponúka, ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke. To čo zaujíma nás je ako sa na celú situáciu pozeráte vy. Prečo si myslíte, že šéf takej firmy ako práve Huawei má nutnosť používať iPad? Napíšte nám vaše názory do komentárov buď tu alebo na Facebooku. Budeme radi za každú redakciu.

Foto: Šéf spoločnosti Huawei používa v skutočnosti iPad. Ani sa mu nečudujeme, veď je super.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here