Spoločnosť Garmin vyrába jedny z najlepších inteligentných hodiniek na trhu. Aj Slováci im už stihli prísť na chuť, pričom jeden model je v našich končinách veľmi populárny. Ide o Garmin Fenix 7X Solar, ktorý kúpite po zľave za fantastickú cenu. Ponúka špičkové funkcie, odolný dizajn a tiež extrémnu výdrž batérie s podporou solárneho nabíjania.

Hodinky Garmin Fenix 7X Solar disponujú veľkým 1,4″ MIP displejom, na ktorom vám zobrazia ciferníky, rôzne informácie o aktivite či podrobné topografické mapy. Tým pomáha pokročilý GPS systém, ktorý sa vám hodí napríklad pri výletoch v lese. Hodinky majú oceľovú lunetu okolo obrazovky, ktorá zabráni jej poškodeniu pri nechcených nárazoch. Ako sme už spomínali vyššie, v displeji je tiež funkcia solárneho nabíjania. Stačí aby svietilo slnko a hodinkám začne pomaly pribúdať energia.

Pokiaľ prejdeme ku cene, tá sa v posledných mesiacoch vyvíja veľmi priaznivo. Garmin Fenix 7X Solar sa v čase uvedenia na trh predávali až za 899 €, no to je dnes minulosť. Toto špičkové zariadenie totiž po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 540 €, vďaka čomu ušetríte cez 350 €.

Garmin Fenix 7X
Zdroj: YouTube / DesFit (snímka obrazovky)

Tešiť sa pri tom môžete na podporu operačných systémom iOS či Android a tiež vlastnú mobilnú apku od spoločnosti Garmin. Model Fenix 7X Solar disponuje aj NFC, vďaka čomu sa dá s hodinkami platiť a samozrejme v ňom nájdete aj senzory, ako snímač srdcového tepu, pulzný oxymeter či funkcie ako sledovanie frekvencie dychu, spánkovej aktivity, úrovne stresu atď.

Absolútne bezkonkurenčná je ale výdrž batérie. Výrobca uvádza, že v úspornejšom režime sa dokážete dostať aj na 37 dní na jedno nabitie. O takomto údaji môžu konkurenčné Apple Watch len snívať. Ak budete Garmin Fenix 7X Solar vyťažovať viac, počítajte s výdržou cca 2 – 3 týždne na jedno nabitie. Aj to sú super hodnoty, vďaka ktorým sa vám bude s hodinkami ľahšie existovať. Ak vás teda zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich získate len za 540 €. Je to voľba, ktorá sa jednoznačne oplatí!

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad Air M1 je aktuálne za perfektnú cenu: Tomuto tabletu skutočne nič nechýba
Môže ťa zaujímať
- Reklama -