Pokiaľ máte radi šport a aktivity, dnes vám predstavíme hodinky, ktoré sú pre vás, ako stvorené. Garmin Forerunner 965 sú na Slovensku absolútnym hitom a môže za to nie len ich dizajn, ale aj špičkové funkcie. Toto zariadenie navyše teraz kúpite aj v drobnej zľave, vďaka čomu sa ešte viac oplatí.

Garmin Forerunner 965 sa radia kvalitou do prémiovej triedy. Zariadenie ponúka AMOLED displej chránený skrz Gorilla Glass s rozlíšením 454 x 454 pixelov a funkciou Always-on. Zaujímavým prvkom je tiež titánová luneta, ktorá zariadeniu dodáva istý punc luxusu. Tieto inteligentné hodinky obsahujú veľmi presné snímače, ktoré vás budú sledovať vo dne i v noci. Spomeňme napríklad meranie srdcového tepu, EKG či oxymeter. Zároveň sa môžete tešiť na fantastickú výdrž batérie či GPS.

Toto zariadenie je určené predovšetkým pre športových nadšencov, ktorí chcú mať veľmi presné informácie o svojej aktivite. Od toho sa odvíja aj cena, ktorá sa pohybuje na vyššej úrovni. Garmin Forerunner 965 sa štandardne ponúkajú od 649 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať v drobnej zľave už od 623 €. Aspoň niečo…

Čo dokážu Garmin Forerunner 965? Málo toho nie je 

Garmin Forerunner 965
Zdroj: TomsGuide

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 965 ponúkajú meranie snáď všetkých športov, na ktoré si spomeniete a rovnako sú ich súčasťou aj špeciálne technologické vymoženosti, vrátane merania bežeckého výkonu a dynamických bežeckých vlastností priamo zo zápästia.

V zariadení sa tiež vyskytuje 32 GB pamäť a ku vášmu iOS, alebo Android zariadeniu sa pripoja jednoducho cez Bluetooth. Samozrejmosťou je aj samostatná aplikáca Garmin Conncet, cez ktorú sledujete jednotlivé metriky či dáta. Aby toho nebolo málo Garmin Forerunner 965 majú k dispozícii aj NFC, vďaka čomu je možné vykonávať platby prostredníctvom služby Garmin Pay. Ak ju podporuje vaša banka, funguje to podobne, ako Apple Pay.

Garmin Forerunner 965
Zdroj: Trusted Reviews

To, v čom sú ale Garmin Forerunner 965 absolútnou špičkou je ich výdrž batérie. Tieto inteligentné hodinky dosahujú napriek prítomnosti AMOLED displeja až 3 týždne na jedno nabitie, čo je bezkonkurenčná hodnota. Reálne však počítajte s tým, že to bude skôr desať dní, alebo v lepšom prípade 2 týždne. Aj tak však ide o údaj, na ktorý sa také Apple Watch ani len nemôžu doťahovať.

Hodinky majú aj relatívne nízku váhu, iba 53 gramov a ponúkajú vodeodolnosť vďaka norme 5 ATM. Taktiež v nich nájdete GPS na sledovanie polohy, čo sa hodí napríklad pri behaní, alebo bicyklovaní. Garmin Forerunner 965 sú jedny z najlepších inteligentných hodiniek pre športovcov za stále dostupné peniaze. Pokiaľ o ne máte záujem, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšie ceny na Slovensku. Určite to neoľutujete, tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra kúpite za neuveriteľne výhodnú cenu. Najlepšie hodinky od Apple sú v zľave

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -