Kvalitná akčná kamera je povinnou výbavou každého aktívneho človeka, ktorý si chce svoje extrémne zážitky zaznamenávať na video a nechce pri tom poškodiť hardvér zariadenia. Priekopníkom v tejto oblasti je spoločnosť GoPro, ktorá aktuálne predáva už jedenástu generáciu svojej akčnej kamery s označením HERO 11 Black. Ak hľadáte to najlepšie na trhu, výberom tohto produktu určite neurobíte krok vedľa.

Každý kto sa vyzná vie, že produkty od GoPro sú nie len kvalitné ale žiaľ aj drahé. Akčná kamera GoPro Hero 11 Black sa bežne predáva za 579 €, čo určite nie je málo. Našťastie však teraz podlieha pomerne slušným cenovým zvýhodneniam, ktoré prekračujú hranicu 20 %. Po kliknutí na tento odkaz kameru kúpite od 439 €, pričom v akcii ju má hneď viacero predajcov. Ak využijete najlepšiu ponuku, ušetriť môžete až 140 €!

GoPro Hero 11 Black prichádza s rozlíšeniami 5,3K / 60 fps, 4K / 120 fps, 2,7K / 120 fps a 1080p / 240 fps. Vďaka tomu si môžete byť zachytiť každý moment a detail bez ohľadu na to, aký rýchly a náročný urobíte so svojou akčnou kamerou pohyb. Samozrejmosťou je špičková stabilizácia HyperSmooth 5.0 či možnosť zachytiť fotografie.

Na zadnej strane kamery sa potom nachádza dotykový LCD displej, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie a prehliadanie videí či fotografií. Okrem toho je kamera vybavená aj predným selfie displejom, čo vám môže taktiež pomôcť pri fotení samých seba. Toto všetko získate za cenu od 439 €.

Za zmienku tiež stojí, že kamera GoPro Hero 11 Black je vodotesná a aj bez obalu zvládne ponor až do hĺbky 10 metrov. To znamená, že ju môžete bez obáv používať pri vodných aktivitách, ako sú napríklad potápanie sa, surfovanie alebo len blbnutie na pláži pri mori.

GoPro zľava akcia
Zdroj: Pocketlint / Unsplash / lucas Favre (úprava redakcie)

V neposlednom rade nemôžeme zabúdať na vynikajúcu kompatibilitu GoPro Hero 11 Black. Kamera ponúka slot na MicroSDXC, USB-C, WiFi, Bluetooth a hlasové ovládanie, čo zabezpečuje ľahké prepojenie s vaším smartfónom a ďalšími zariadeniami.

Ak máte záujem o GoPro Hero 11 Black, za najlepšiu cenu na Slovenskou ho kúpite u týchto predajcov. Je to kamera, ktorú si nekupujete na rok ale vydržať vám má oveľa dlhšie v rámci náročného, častokrát až extrémneho zaobchádzania. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -