Pravdepodobne ste počuli o tom, ako ruského ministra zahraničných vecí Sergeja Lavrova vzali do nemocnice tesne po prílete na summit skupiny G20 v indonézskom Bali. To čo sa však dialo potom bolo ešte zaujímavejšie.

Už na druhý deň totiž ruské ministerstvo zverejnilo video 72-ročného Lavrova, ktoré malo vzniknúť deň po hospitalizácii. Podľa portálu Aljazeera súvisela hospitalizácia s bližšie nešpecifikovanými srdcovými problémami.

A aj keď by na videu nemuselo byť nič zlé, ľuďom ukázalo pomerne nečakaný pohľad na Lavrova. Ten totiž sedel na stoličke v modrom tričku od amerického umelca Basquiata v hodnote približne 1 000 €. To však nie je všetko.

Lavrov mal totiž na stole položený iPhone, podľa záberov buď model 13 Pro Max alebo 14 Pro Max a na ruke inteligentné hodinky, ktorými boli s najväčšou pravdepodobnosťou Apple Watch od americkej spoločnosti Apple.

Sergei Lavrov iPhone Apple Watch Basquiat
Zdroj: Ruské ministerstvo zahraničných vecí

Aj keď sa teda Rusko snaží na oko strániť od americkej kultúry či technológií a veci zo západu kritizuje, vrcholoví predstavitelia krajiny si ich evidentne užívajú a uprednostňujú ich pred domácou módou či technológiami.

A ozaj, aby sme nezabudli. Lavrov neprišiel na summit v luxusnom aute ruskej výroby, ale v Mercedese triedy S, ktorý pochádza z Nemecka…

Mercedes, v ktorom prišiel Sergej Lavrov na bali
Zdroj: Zuma Press

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here