Apple Watch Series 5 prišli aj v luxusnom vyhotovení, ktoré vzniklo v spolupráci s exkluzívnym výrobcom kožených remienkov, Hermes. Pokiaľ si chcete zakúpiť zariadenie z tejto kolekcie, môže to byť poriadne drahé. Takto vyzerajú Apple Watch Series 5 Space Black Hermes Edition.

Hermes Apple Watch Series 5. Takto vyzerajú hodinky za 1399€!

Inteligentné hodinky sú len spotrebnou elektronikou, čo znamená, že rýchlo strácajú na hodnote. Spoločnosť Apple pritom vyrába jedny z najdrahších zariadení na trhu. Bavíme sa ale o bežných modeloch, nie o exkluzívnych edíciách, ktoré sú v ponuke tiež. Zohnať niečo také na Slovensku môže byť problém. Ich konfiguráciu urobíte napríklad v nemeckom Apple Online Store (v Českom Apple Online Store dostupné nie sú).

No a cena? Tá presahuje aj základný iPhone 11 Pro. V USA za 1300$ a v Európe za 1399€ môžete mať Apple Watch Series 5 Space Black Hermes Edition. V podstate sa jedná o štandardné zariadenie, ktoré je dodávané v luxusnejšom balení, s luxusnejším remienkom.

Hermes Apple Watch Series 5. Takto vyzerajú hodinky za 1399€!
Pokiaľ nie ste znalcom, to že ide o luxusnú edíciu nerozoznáte na prvý pohľad

Tak isto je v týchto hodinkách nainštalovaný aj exkluzívny ciferník (respektíve viac ciferníkov), ktorý nie je súčasťou bežných modelov. V zásade sa ale takéto Apple Watch od tých, ktoré nájdete v akomkoľvek obchode na Slovensku ničím nelíšia. Je to len otázka prestíže (ak ju človek dokáže rozoznať).

- Reklama -

Video, o ktoré sa ešte dávnejšie postaral Apple Insider ukazuje v podstate všetko ohľadom týchto hodiniek, ktoré sa predávajú v spolupráci so značkou Hermes. To či by ste do toho boli ochotní ísť alebo nie už musíte posúdiť sami. Pokiaľ je ale niekto fanúšikom oboch spoločností a môže si to dovoliť, prečo nie… Do komentárov nám napíšte, čo si myslíte o dizajne týchto Apple Watch. Nás veľmi oslovil, no za tú cenu sa podľa nás neoplatí.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

  1. Kvalitný koženný remienok, nech sa páči = cca 150$, pekné motívy displeja hodiniek, nech sa páči = 50$. Krabičku po vybalení aj tak každý odloží (len pre prípad neskoršieho predaja…).
    No nekúp to spolu za cca tisícku ? Asi dobre vedia prečo to v našich zemepisných šírkach vôbec neponúkajú… Nie som žiadny sociálny prípad, viem si oceniť a zaplatiť pekné i užitočné veci, ale toto je ukážkový prípad čistého (a zbytočného) konzumu. Viem že ľudia na západe (ale i u nás) takto nemusia uvažovať. Pokiaľ si poctivo zarobili a odvedú aj “desiatok” zo všetkého napr. na charitu, OK. Len výrobca takto predražených imidžoviek, by mohol vopred deklarovať, že zisk resp. aspoň jeho časť odvedie na dobrú vec. Voperd sa ospravedlňujem, za svoju naivitu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here