Apple Watch Series 5 prišli aj v luxusnom vyhotovení, ktoré vzniklo v spolupráci s exkluzívnym výrobcom kožených remienkov, Hermes. Pokiaľ si chcete zakúpiť zariadenie z tejto kolekcie, môže to byť poriadne drahé. Takto vyzerajú Apple Watch Series 5 Space Black Hermes Edition.

Hermes Apple Watch Series 5. Takto vyzerajú hodinky za 1399€!

Inteligentné hodinky sú len spotrebnou elektronikou, čo znamená, že rýchlo strácajú na hodnote. Spoločnosť Apple pritom vyrába jedny z najdrahších zariadení na trhu. Bavíme sa ale o bežných modeloch, nie o exkluzívnych edíciách, ktoré sú v ponuke tiež. Zohnať niečo také na Slovensku môže byť problém. Ich konfiguráciu urobíte napríklad v nemeckom Apple Online Store (v Českom Apple Online Store dostupné nie sú).

No a cena? Tá presahuje aj základný iPhone 11 Pro. V USA za 1300$ a v Európe za 1399€ môžete mať Apple Watch Series 5 Space Black Hermes Edition. V podstate sa jedná o štandardné zariadenie, ktoré je dodávané v luxusnejšom balení, s luxusnejším remienkom.

Hermes Apple Watch Series 5. Takto vyzerajú hodinky za 1399€!
Pokiaľ nie ste znalcom, to že ide o luxusnú edíciu nerozoznáte na prvý pohľad

Tak isto je v týchto hodinkách nainštalovaný aj exkluzívny ciferník (respektíve viac ciferníkov), ktorý nie je súčasťou bežných modelov. V zásade sa ale takéto Apple Watch od tých, ktoré nájdete v akomkoľvek obchode na Slovensku ničím nelíšia. Je to len otázka prestíže (ak ju človek dokáže rozoznať).

Video, o ktoré sa ešte dávnejšie postaral Apple Insider ukazuje v podstate všetko ohľadom týchto hodiniek, ktoré sa predávajú v spolupráci so značkou Hermes. To či by ste do toho boli ochotní ísť alebo nie už musíte posúdiť sami. Pokiaľ je ale niekto fanúšikom oboch spoločností a môže si to dovoliť, prečo nie… Do komentárov nám napíšte, čo si myslíte o dizajne týchto Apple Watch. Nás veľmi oslovil, no za tú cenu sa podľa nás neoplatí.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.