To, že si na jablkových počítačoch nedokážeme užiť kvalitný herný zážitok už dávno neplatí. Virtuálna knižnica App Store ponúka množstvo titulov, ktoré upútajú pozornosť nejedného hráča. Nejedná sa síce o horúce novinky, ktoré prichádzajú na PC alebo konzoly, no určite je z čoho vyberať.

O príchod AAA titulov na Apple systémy sa z veľkej časti stará britské štúdio Feral Interactive, ktoré má pod palcom porty hier na iOS, iPadOS a MacOS. Vďaka Feralu by sme sa možno už budúci rok mohli dočkať ďalšej videohernej senzácie na obrazovkách Macov.

Reč je o nedávno ohlásenom pokračovaní známej strategickej série, ktorou je Company of Heroes. Tretí diel akčnej stratégie z prostredia druhej svetovej vojny je predbežne oznámený iba na PC. Práve spomínaný Feral Interactive však mal prsty v porte Company of Heroes 2 Collection a preto je viac než možné, že sa nového dielu dočkáme aj na MacOS. Pravdepodobné ale je, že sa tak stane až niekoľko mesiacov po vydaní verzie pre Windows.

Príchod Company of Heroes 3 je naplánovaný na rok 2022. Nenechajte si ujsť nový cinematic trailer k hre v nasledujúcom videu.

Prečítajte si tiež  Apple si v "The Morning Show" robí reklamu pomerne často. Svoje produkty dáva v prieme na každý 32 záber.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -