Pokiaľ radi sledujete filmy, seriály prípadne si z času na čas zahráte na PlayStation 5 / Xbox Series X nejakú tú hru, je dôležité, aby ste mali aj veľký televízor s kvalitným zobrazením. Spoločnosť Hisense má jedno takéto zariadenie v ponuke a navyše ho teraz dokážete kúpiť v zľave za fantastickú cenu. Jeho nákup sa určite oplatí.

Tento 55″ televízor má 4K UHD rozlíšenie 3840 x 2160 pixelov a podľa výrobcu spĺňa index kvality obrazu až na úrovni: 1 600. Rovnako má podporu pre HDR (vysoký dynamický rozsah) a štandardnú 60 Hz obnovovaciu frekvenciu. Pokiaľ radi hráte hry, poteší vás špeciálny herný režim. Hisense tu dokonca pridal aj Hlasové ovládanie VIDAA a inteligentné funkcie, vďaka ktorým si sem viete stiahnuť apky ako YouTube, Netflix a ďalšie. Samozrejmosťou je aj prítomnosť technológií Wi-Fi a Bluetooth.

No a koľko táto sranda vlastne stojí? Ako sme avizovali na začiatku, dnes už veľké televízory nie sú drahé a získať ich viete za rozumné ceny. Tento 55″ Hisense Smart TV sa v čase uvedenia na trh predával za 429 €, avšak teraz ho viete po kliknutí na tento odkaz získať od 359 €. Ušetríte teda slušných 70 € a za relatívne málo peňazí získate slušné množstvo muziky.

Hisense 55
Zdroj: Hisense

Televízor sa tiež chváli podporou technológie Dolby Atmos, má zabudovaný ekvalizér a dva reproduktory. Každý má výkon 8 W a dokopy dávajú 16 W. Bežnému spotrebiteľovi to bude určite stačiť, no ak ste náročnejší, odporúčame vám soundbar. Na trhu sú dostupné možnosti, pomocou ktorých viete zvukový zážitok posunúť na úplne novú úroveň a nie je to drahé.

Ak teda hľadáte veľký televízor s vysokým rozlíšením za rozumnú cenu, kúpou tohto zariadenia neurobíte krok vedľa. Po kliknutí na tento odkaz ho získate za najlepšie ceny na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  34" Philips je dokonalý zakrivený monitor pre Mac. Kúpite ho za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -