Na slovenskom trhu nájdeme viacero špecializovaných e-shopov, ktoré sa zameriavajú na predaj Apple produktov. Po novom však medzi nich pribudol nový hráč, spoločnosť iSpot, ktorá vám prináša obrovské množstvo benefitov. Práve pre tie by ste si ju mali vybrať pri budúcom nákupe. 

Vo svojom skladovom portfóliu má široké množstvo originálnych zariadení a príslušenstva, pričom tieto výrobky ponúka zákazníkom za mimoriadne nízke ceny. Ak si ich porovnáte s ostatnými, vo veľa prípadoch zistíte, že iSpot je absolútne najlacnejší.

Stačí sa pozrieť napríklad na druhú generáciu AirPods, ktorú na iSpote zoženiete za 140 €. Rovnako tak je šialene lacný aj MacBook Pro 14″, na ktorý vám bude stačiť len 1 939 €. Len pre porovnanie, samotné Apple tento počítač ponúka za 2 249 €. A to je poriadny rozdiel.

Nakupovať môžete aj na splátky

Zdroj: Unsplash / Karol Smoczynski / Vựa Táo (úprava redakcie)

Nech už si chcete kúpiť akékoľvek Apple zariadenie, takmer vždy ide o investíciu, ktorá môže pri jednorázovej platbe zabolieť vašu peňaženku.

Našťastie však iSpot prináša riešenie v podobe jednoduchého nákupu na splátky v spolupráci so službou Quatro. Platí to pre výrobky v hodnote od 100 € až do 10 000 €.

Ak teda potrebujete Mac alebo iPhone na prácu, už nemusíte šetriť na to, aby ste si ho mohli dovoliť. Vďaka iSpotu ho začnete splácať pekne postupne a to v menších mesačných platbách.

Platba cez Apple Pay, odoslanie Packetou a možnosť osobného odberu

Apple Pay iphone a prehliadače chrome, safari a firefox
Zdroj: Unsplash / Tyler Lastovich

Ako správni Apple fanúšikovia zrejme radi platíte prostredníctvom Apple Pay. Je to rýchle, pohodlné a hlavne bezpečné. V iSpote to vedia a preto vám túto možnosť prinášajú tiež. Rovnako tak ale zaplatíte aj cez Google Pay či dokonca PayPal. To u iných predajcov nie je samozrejmosť.

Okrem toho iSpot spolupracuje s Packetou, vďaka čomu si viete svoju zásielku vyzdvihnúť v Z-Boxe. Vyhnete sa tak často problematickému prispôsobovaniu sa kuriérovi.

Zmieniť tiež musíme, že aj keď je iSpot výhradne e-shopom, stojí za ním tím šikovných ľudí so sídlom v Žiline. Pokiaľ vám to teda vyhovuje, svoj tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne na ich sklade.

Vyhrajte iPad 9. generácie v hodnote 400 €

súťaž s iSpot
Zdroj: iSpot

Ako malý bonus na záver vám s radosťou oznamujeme, že iSpot pripravuje súťaž o iPad 9. generácie s 10.2 displejom v hodnote 400 €, ktorý môžete získať aj vy. Všetko bude prebiehať na Facebookovom profile ispot.sk v čase od 1. do 14. decembra 2022 a jedinou podmienkou bude sledovanie stránky a označenie osoby v komentári, ktorá by sa mala do súťaže zapojiť tiež.

Prečítajte si tiež  Kúpte si profesionálny MacBook Pro 14" o stovky eur lacnejšie. Ukážeme vám, kde vám dajú extrémnu zľavu

Sledujte preto profil iSpot, nech vám nič neunikne.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here