Na svete je naozaj veľmi veľa používateľov Apple Watch, ktorí kvôli fotografii spravia úplne všetko. Žiaľ, niekedy musia na tento fakt doplatiť napríklad domáci miláčikovia, ktorí sú často zneužívaní na milé fotografie, kde nie sú Apple Watch použité ako klasické inteligentné hodinky ale skôr  ako obojok.

Apple Watch ako obojok

Hodinky Apple Watch boli vyvinuté pre používateľov, ktorí majú radi moderné technológie a zároveň hodinky. Toto spojenie je celkom presné a s tým ako sa Apple Watch naozaj používajú aj celkom „trefné“. Teda až dovtedy, dokým ľudia nedostanú niekoľko šialených nápadov. Už sme tu mali napríklad hodinky rozmixované v mixéri či hodinky potopené niekoľko metrov pod vodou počas niekoľkých desiatok minút. Tieto nápady by sme mohli ešte zaradiť medzi skupinu, ktorá testuje odolnosť hodiniek.

- Reklama -

Ale čo tak hodinky využité ako obojok pre domácich miláčikov? Aké ma toto využite? Na túto otázku vám zrejme neodpovieme ale minimálne vám prinesieme niekoľko záberov, ktoré vás presvedčia o tom, že Apple Watch môžte využiť napríklad na meranie fitness aktivít vašich zvierat. Je to síce pomerne veľká hlúposť, ale kto vie! Každopádne sa teraz spoločne s nami pobavte na niekoľkých zvieratkách, ktoré majú na svojom krku pripútané najnovšie zariadenie od Apple! (Ach koľkí z nás by chceli byť tými zvieratkami 🙁 )

My Apple Watch is finally here. Now I’ll be able to track my fitness progress. -Salvatore #applewatch

Fotka zveřejněná uživatelem Salvatore The Cat (@salvatore_the_cat),

Found the best use for the Apple Watch!

Fotka zveřejněná uživatelem Jessie Char (@jessie),

Because fashion #applewatch #cats #tabby #catsofinstagram #apple #watch #fashion #majorbelly

Fotka zveřejněná uživatelem Quincy (@major_belly),

Hmmmm…. #applewatch. Am I supposed to watch it or is it supposed to watch me?

Fotka zveřejněná uživatelem stanley bella (@stanleybellasf),

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.